Προς το περιεχόμενο

2box drums-αγορά απο Ελλάδα ή εξωτερικό?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας παίδες! Όπως λέω και στο θέμα, τί προτείνετε για τα συγκεκριμένα ντραμς; Από τη μία επειδή λένε οτι βγάζουν προβλήματα καλύτερα να τα έπαιρνα από εδώ για να μην έχω τρεχάματα με αποστολές και επαναποστολές και τρέχα γύρευε αν κάτι χαλάσει. Αλλά απο την άλλη από εξωτερικό τα βρίσκω σε καλύτερη τιμή. Υπάρχει ενα κατάστημα στην Ελλάδα που τα έχει σε καλή τιμη (2000 και κατι ψιλα) (όχι 2200) όμως πρωτον φοβάμαι τη λαμογιά του Έλληνα (χαρακτηριστικό της κουλτούρας μας) και οτι τα στοκ που θα έχουμε εδω πέρα θα είναι απο τις πρώτες γραμμές παραγωγής που βγάζουν όλα τα προβλήματα... Καμιά πρόταση-ιδέα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θεμα με τις πρωτες γραμμες παραγωγης ειναι λιγο μουφα. τα μκ1 ναι ειχαν προβληματα

τα μκ2γενικα δουλευουν πολυ καλυτερα

 

εγω τα πηρα απο λιολιο

πιο φθηνα στο εξωτερικο δεν ειναι. εγω τα πηρα 1900

 

απλα επειδη επρεπε να να εχει την μκ2 μποτα και εχει την μκ1(ιδια μποτα ειναι απλα η μκ2 εχει αλλου τον αισθητηρα) και επειδη το τροφοδοτικο μου μαλλον ηταν εξαρχης μουφα, του τα εστειλα παν. με δικα του εξοδα κιολας. γενικα ο λιολιος (τελοσπαντων ο ανθρωπος  που μου απαντα στα 2βοχ θεματα απο το λιολιο) ειναι πολυ σουπερ. συνεργασιμοι ευγενικοι κτλ κτλ. νομιζω κατω απο 1900 δε θα τα βρεις. τωρα αν ο λιολιος ανεβασε την τιμη δεν ξερω...

 

παντως τα 2βοχ ειναι σουπερ και εγω ειμαι τρελαμενος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου