Προς το περιεχόμενο

Ενα τραγουδι για την εξοδο.....


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πάνω από όλα είναι sf all rights reserved.

 

σ'ευχαριστω πολυ φιλε μου,αυτο ειναι το ωραιοτερο κοπλιμεντο που μου εχουν κανει εδω και καιρο (για τη μουσικη μου φυσικα.....γιατι για την..... εκπαγλη καλονη μου,τα πυκνα μου μαλλια και την εξαιρετικη μου γραμμωση παιρνω πολλα καθημερινα....  ;D ;D ;D)

 

και χωρίς παρεξήγηση

 

δεν υπαρχει καμμια παρεξηγηση οποιος εκτιθεται..πρεπει να ειναι ανοικτος σε καθε ειδους κριτικη (η οποια ειναι πανω απο ολα καλοδεχουμενη)....επισης δεν δεχομαι με τιποτα αυτο που λες (οτι ειμαι...ανωτερος σου και τετοιες μπουρδες...απλα εγω ασχολουμαι και εσυ δεν ασχολεισαι με την παραγωγη,αν εντρυφουσες και εσυ στο αθλημα  .... μαλλον θα ησουν...καλυτερος απο εμενα.... ;))

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαρεσε!  ;D

 

μηπως καποιο απο τα θεματα της κιθαρας θα ηταν πιο ωραιο να ειχε παιχτει με slide?  :)

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατσε ρε αρχηγε μου...ενα-ενα...τωρα μαθαινω...μπεντ....slide εχει το προγραμμα για μετα το καλοκαιρι... ;D ;D

 

εξω απο την πλακα καλη η ιδεα σου,δυστυχως οι ικανοτητες μου στο slide ειναι εξαιρετικα  περιορισμένες... :'(...

 

αυτο ειναι το....δυσκολοτερο slide που εχω παιξει ποτε στη ζωη μου... ;D

 

C:real - Είναι Κάτι Μέρες

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρεπει να κανεις εντατικα!  :P

αλλα και παλι εαν ξερουν να παιζουν οι φιλοι σου δεν χρειαζετε να παιζεις εσυ χαχαχα.

 

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ήξερα ότι έχεις (συν)συνθέσει κομμάτια για τους C-Real. Eπειδή το συγγεκριμένο γκρουπ έχει κάνει τα καλύτερα ποπ κομμάτια που έχω ακούσει στην Ελλάδα τα τελευταία χρόνια -κατ΄αρχάς μπράβο σου- αν θες πες μας και σε ποιά άλλα έχεις συμμετοχή.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δισκογραφημενο εχω μονο.... αυτο... :)...(τους γνωρισα προσφατα).. εχω δωσει και κανα δυο αλλα  για ... μελοντικη χρηση ,εχουμε κανει και μια πολυ ωραια ξεχωριστη δουλεια με τον Τακη (τον συνθετη & ψυχη του γκρουπ) και καποιους αλλους  ...περιεργους & αναπαντεχους τυπους αλλα ηρθε η κριση και το βλεπω πολυ χλωμο να κυκλοφορησει....μια και δεν ξερω αν θα υπαρχει,εστω και ..τυπικα ...δισκογραφια στην Ελλαδα μεχρι το τελος της χρονιας....αν θες σου στελνω κανα δυο κομματια να παρεις γευση... :)

 

Θα συμφωνησω και εγω μαζι σου οτι ο Τακης γραφει τα καλυτερα mainstream pop κομματια στην Ελλαδα,ειναι χαρισματικο ατομο (και εξαιρετικος ανθρωπος) και ,κατι που δεν ξερει ο πολυς κοσμος,ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ τραγουδιστης... ;)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

....αν θες σου στελνω κανα δυο κομματια να παρεις γευση... :)

 

Μπά, δηλαδής εμείς να μην ακούσομεν;;; Special treatment ο Νέστωρ επειδή είναι μορφονιός;;; Αίσχος!  ;DΝα τα βάλεις προς κοινή ακρόαση! By the way I am impressed!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή συγγνώμη, έγραψες τέτοιο ταξιδιάρικο, ρομαντικό κομμάτι και του έδωσες αυτό τον τίτλο; Εκτός αν ήθελες να μας φτιάξεις ατμόσφαιρα για να το φχαριστηθούμε...  ;D

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός αν ήθελες να μας φτιάξεις ατμόσφαιρα για να το φχαριστηθούμε

 

αυτο ακριβως... ;D

 

ρομαντικό κομμάτι

 

ολα μου τα κομματια ειναι..ρομαντικα...ειμαι η μετενσαρκωση του Αλφόνς ντε Λαμαρτέν.... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου