Προς το περιεχόμενο

Ενα τραγουδι για την εξοδο.....


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Αν και δεν θα πάω πουθενά (αυτό) το Σ/Κ, είσαι smooth-ιάρης . Θα το ακούσω στο δρόμο το επόμενο, που θα πάω, εκτός αν πάω με μηχανή, οπότε θα ακούσω Παπαδόπουλο  ;D(πώς λέμε παπα-σούζας). ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΟΟΟΟ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνθετικά το  κομμάτι είναι πολύ ενδιαφέρον με ωραίες και μπορώ να πω αναπάντεχες αλλαγές (στη δομή και στο ύφος). Ενώ όμως όλα τα όργανα είναι σωστά παιγμένα (και τοποθετημένα στο χώρο) η κιθάρα αισθάνομαι ότι σέρνεται. Θα σου πρότεινα να την ξαναδείς. ;)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με όλο το θάρρος και χωρίς παρεξήγηση και με βάση το γεγονός ότι εγώ σε σχέση με σενα  :) κλπ κλπ

Πολύ προβλέψιμο και μου το κάνει προβλέψιμο τελικά ,όχι το ότι δε μου αρέσει στη συγκεκριμένη περίπτωση η σύνθεση -άλλες δικές σου μου άρεσαν και μάλιστα πολύ- αλλά το γεγονός ότι μάλλον έχεις βολευτεί σε μια συγκεκριμένη μανιέρα ηχητικά ,ενορχηστρωτικά ,μη σου πω και συνθετικά ........

Ξέρεις τόσα πάνω στον ήχο ,γιατί να ακούγονται όλα λες και βγήκαν από την ίδια μηχανή ? 

Άποψή μου και με καλή προαίρεση και την επίγνωση ότι τεχνολογικά και μουσικά είσαι κλάσεις ανώτερός μου .

Στην έξοδο του Μεσολογγίου αναφέρεσαι?  ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ clean ήχος ρε παιδάκι μου, ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ CLEAN, ULTRA-CLEAN ήχος θα έλεγα...μα γιατί δεν γράφεις με μια LP να ''παχύνει'' λίγο??  ;D

 

Πέρα από την πλάκα, είναι smooth, είναι trippy, είναι εξαιρετικό και πάνω από όλα είναι sf all rights reserved...να υποθέσω ότι έχεις επενδύσει με την μουσική σου εγχώριες παραγωγές? (σειρές, ελληνικό κινηματογράφο κ.τ.λ.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου