Προς το περιεχόμενο

Γνώμες για μπάσσο.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΣΔεν γράφει Fender βέβαια στο headstock αλλά δεν πειράζει... Ανάμεσα σε 2 Fender, 1 G&L, 1 Cort, 1 Epiphone και 2 Ibanez, κατέληξα στο Ibanez )

 

  :o ΠΩΣ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕΣ  ΕΤΣΙ  :-X

 

Πλάκα κάνω Καλορίζικο  ;)

 

 

 

 

rust never sleeps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  :o ΠΩΣ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕΣ  ΕΤΣΙ  :-X

 

Δεν φταίω εγώ... Το υπέροχο μπράτσο, οι Bartolini, το EQ, το Middle boost και το ash του SR φταίνε... (και το ότι το Jazz American Deluxe δεν κατάφερα να το κάνω να βγάλει ήχο που να μου αρέσει) :D:D:D Τα υπόλοιπα την Τρίτη που θα κάτσω να βγάλω φωτογραφίες, κλιπάκια και ένα πλήρες review...

 

ΥΓ: Οι μπασίστες ξενυχτάμε βλέπω...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Δεν φταίω εγώ... Το υπέροχο μπράτσο, οι Bartolini, το EQ, το Middle boost και το ash του SR φταίνε... (και το ότι το Jazz American Deluxe δεν κατάφερα να το κάνω να βγάλει ήχο που να μου αρέσει) :D:D:D Τα υπόλοιπα την Τρίτη που θα κάτσω να βγάλω φωτογραφίες, κλιπάκια και ένα πλήρες review...

 

ΥΓ: Οι μπασίστες ξενυχτάμε βλέπω...

 

Ναι, έχει και διαστημικό θρίλερ στο STAR, μια χαρά...  ;D

 

Αααααααααααα, πες από την αρχή την λέξη Deluxe. Fender ναι, με μπαταρία όχι  ;D Και στο λέω εγώ που έχω και ένα Marcus Miller- με μπαταριούλα παρακαλώ- το οποίο όμως πάντα θα έρχεται δεύτερο στις προτιμήσεις μου, πίσω από το λατρεμένο passive Geddy Lee  ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ ευχαριστώ παιδιά για τν βοήθεια και τις πληροφορίες απο οτι φενετε μαλλον στο squier θα καταλήξω !funky bassman ποτε θα εχεις ετοιμο το clipακι και τις φοτό??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου