Προς το περιεχόμενο

ενδιαφέρουσα εισαγωγή!


stefanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νομιζω οτι καποιος το ειχα βαλει προσφατα αυτο το βιντεο.

 

 

Συνηθιζεται αυτο σε ζουμπουκια(!) εγω εχω τυχει να παιζουν σατριανι και διαφορα αλλα. Ειναι γνωστο γενικα οτι και σε αυτους τους χωρους δεν παιζουν κουλομαριες! χαχα

Είστε μουσικός, θέλετε να βλέπετε χέρι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

fixed

H κατι πηγε στραβα με την επισυναψη του αρχειου ή καποιο λινκ ξεχασες... :)

8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατι πηγε στραβα.. μετα την εισαγωγη....

 

;D ;D ;D πολύ στραβά, όμως.

Να σου πω την αλήθεια, πάντως, εκνευρίζομαι όταν ακούω ροκιές/μεταλλιές/έντεχνα στα σκυλάδικα.

Κάθε μουσική έχει την πίστα/χώρο της και αυτά τα παράταιρα με κάνουν να νιώθω πως είτε και οι μουσικοί είναι εκεί αναγκαστικά, όπως και εγώ* και σαν να επιδεικνύονται του στυλ "μην ακους που παίζω Φουρέιρα.Μπορώ να παίξω και Satriani" είτε προσπαθούν με πρόγραμμα αχταρμά να πιάσουν λίγο από όλα τα γούστα....και σαν να μη φτάνει αυτό,όταν παίζουν οι ροκιές/μεταλλίες βλέπεις και τους δήθεν να χτυπιούνται σαν να είναι σε συναυλία των motorhead.

 

*και για να προλάβω τους κακοήθεις, που θα μου γράψουν γιατί, καταρχήν,να πάω σε σκυλάδικο, να σημειώσω πως η παρέα αποτελείται από διαφορετικούς ανθρώπους με διαφορετικά γούστα, που πρέπει που και που να καλύπτονται και αυτά  :P ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

hadgi έχω μια εντύπωση (χωρίς να είμαι του χώρου), ότι οι 'σκυλάδες' (ειδικά οι κιθαρίστες) δεν είναι καθόλου σκυλάδες στα γούστα τους, και ότι μάλλον παίρνουν την δόση τους έτσι με λίγο Dream Theater για να βγάλουν το βράδυ.

 

Δε με χαλάει πολύ η αρχή. Το μετά με χαλάει!  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου