Προς το περιεχόμενο

GeorgeKam - η συμμετοχη μου σε διαγωνισμούς κιθάρας


GeorgeKam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιλος για εμενα ειναι οτι καλυτερο εχεις βαλει μεχρι στιγμης ;)....εβαλες και αλλα πραγματα μεσα σημερα που ηταν ωραια...βεβαια βοηθησε και το backing....αλλα ετσι μπορεις να κανεις και με τα κοματια που ειναι για πολυ χωσιμο...σωστη διαχειριση των πραγματων που ξερεις να παιξεις...κανε κατι ομως με τις ληψεις βρε παιδι μου :P....το να βλεπουμε μονο δυο χερια....μας τα εβαλες και αναποδα....ξερω γω ???...

Καλη επιτυχια....και εδω ειμαστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 83
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Συγνωμη που θα ακουστω αυστηρος αλλα εχει καταντησει αηδια το θεμα...

Τι αλλο μπορουμε να σου πουμε αφου εχεις ποσταρει ακομη 14500 βιντεο μεσα σε ενα μηνα???

Μπορω να κατανοησω οτι το να προβαλεις τον εαυτο σου ειναι κατι πολυ καλο αλλα πες το ,το κανω για προβολη...τωρα τι να σου πω για το συγκεκριμενο...Δεν εχει τιποτα να σχολιασω.δεν μπορουσε να μου περασει ποιο αδιαφορο...

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχει τιποτα να σχολιασω.δεν μπορουσε να μου περασει ποιο αδιαφορο...

 

Εφ όσον δεν έχεις κάτι να σχολιάσεις καλύτερα να μη σχολιάσεις και καθόλου. Δεν έχεις και υποχρέωση ξέρεις ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βιμπράτο σου φαίνεται λιγάκι άχαρο,ειδικά στην αρχή.Σαφώς καλύτερο από τα προηγούμενα,πιο μουσικό και συναισθηματικό.Παίζεις πολύ ''οριζόντια'' όμως.Βάλε τάπινγκ,sweep picking,σπάσε μερικές συγχορδίες σε arpeggios, unison bends,legatto,υπάρχουν τόσες τεχνικές όχι μόνο altternate και bends...

 

Συγνωμη που θα ακουστω αυστηρος αλλα εχει καταντησει αηδια το θεμα...

Τι αλλο μπορουμε να σου πουμε αφου εχεις ποσταρει ακομη 14500 βιντεο μεσα σε ενα μηνα???

Μπορω να κατανοησω οτι το να προβαλεις τον εαυτο σου ειναι κατι πολυ καλο αλλα πες το ,το κανω για προβολη...τωρα τι να σου πω για το συγκεκριμενο...Δεν εχει τιποτα να σχολιασω.δεν μπορουσε να μου περασει ποιο αδιαφορο...

 

Eδώ θα συμφωνήσω όμως...Το παρακάνεις και κάποια στιγμή θα κουράσεις... ;)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφ όσον δεν έχεις κάτι να σχολιάσεις καλύτερα να μη σχολιάσεις και καθόλου. Δεν έχεις και υποχρέωση ξέρεις ;)

Ευη νομιζω οτι εχεις καταλαβει τι  θελω να πω...

Το παιδι εχει ποσταρει τοσα πολλα βιντεο που δεν εχει μεινει τι αλλο να πουμε...

Και οχι μονο αυτο αλλα ολα ειναι το ιδιο στυλ!!!

Να πεις οτι ποσταρει ενα funk ενα dumb ενα rock ενα swing να το καταλαβω....αλλα ειναι τα ιδια και τα ιδια!!!!

 

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε και; Πολύς κόσμος ποστάρει συνέχεια κλιπς καλά ή κακά.

Δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να μας πεις πως δεν έχεις κάτι να σχολιάσεις. Ή μήπως που σου πέφτει λόγος πόσα θα ποστάρει;

 

Στην τελική αν είναι αδιάφορα θα πάνε και άπατα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην τελική αν είναι αδιάφορα θα πάνε και άπατα.

 

Σωστό,άστο βρε σωτήρη καλύτερα να μη σχολιάσεις καν.Θα τα δει μόνος του αν είναι,αν όχι... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιωργη για μενα ειναι σαφεστατα βελτιωμενο το πραγμα εδω. Εχεις βελτιωσει τον συνδιασμο των γρηγορων περασματων με το υπολοιπο θεμα σε αντιθεση με τα αλλα που ηταν ξεκαρφωτα.

Υπαρχει αρχη μεση και τελος εστω και χοντρικα.

 

Στο 1.28 περιπου κανεις ποια bends η αληθεια ειναι οτι θα προτιμουσα να προχωρησεις και αλλο στην ταστιερα με bends και να επιστρεψεις με ενα γρηγορο περασμα.

 

Απο οτι φαινεται εκτιμας αυτα που σου λενε οι ''μιζεροι'' του νοιζ και δεν σου αρκει το χαιδεμα αυτιων απο τους μαιντανους.

Είστε μουσικός, θέλετε να βλέπετε χέρι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην τελική αν είναι αδιάφορα θα πάνε και άπατα.

Φυσικα μπορω και εγω να σου πω οτι το σχολιο μου ειναι οτι μου εχει περασει αδιαφορο...αυτο δεν ειναι και μια θεση?

Πας σε μια μπαντα και σου περναει αδιαφορη...θα ξαναπας?

Μηπως το σχολιο,μου περναει αδιαφορο,εμπεριεχει πολλα αλλα μηνυματα?

Τροφη για σκεψη...

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θεωρείς πως είναι εποικοδομητικό το σχόλιο σου μετά από 3 (ή 4; ) άλλα κλιπ, να του πεις ότι είναι αδιάφορα προφανώς είσαι η περίπτωση που αν κ δεν σου αρέσει η μπάντα έχεις ήδη πάει 3 φορές κ πλήρωσες να την δεις.

 

Θύμισε μου αν ξανακάνω λάιβ να σε καλέσω προσωπικά :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου