Προς το περιεχόμενο

GeorgeKam - η συμμετοχη μου σε διαγωνισμούς κιθάρας


GeorgeKam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το βαιμπράτο ειναι "τύπου  Βάι" και το καταφέρνεις καλά

Σου ειχα γράψει οτι μου αρέσει η πένα σου, αυτή τη φορά μου άρεσε και η μουσική μελωδία

γι' αυτό και θα τη σχολιάσω: αυτά τα γρήγορα ανεβοκατεβάσματα σου δε με εντυπωσιάζουν...

 

Και επιτέλους ειρωνικά και προσβλητικά σχόλια γιατί;

έχω και δικαιώματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 83
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Παρακαλω θα εκτιμουσα τα σχολια σας αρκει να γινουν με ανθρωπινο τροπο.

Nα σε ρωτήσω κάτι. Στο συγκρότημα που παίζεις, συνοδεύεις?  (Κατάλαβες τι ρωτάω).

Δηλ. πίσω από τον τραγουδιστή πως στέκεσαι. Θα 'θελα να σε ακούσω.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο George Kam! Μου άρεσε πολύ που στο συγκεκριμένο βλέπουμε το πόσο καλά δουλεμένο είναι το δεξί σου χέρι.

 

Έχεις πάρει ''σβάρνα'' όλους τους διαγωνισμούς βλέπω... ;D

 

Η άποψή μου είναι ότι καλά κάνεις και συμμετέχεις σε όσους περισσότερους μπορείς. Πιστεύω ότι δεν θα κερδίσεις κάποιον από τους διαγωνισμούς που συμμετέχεις προς το παρόν (μακάρι να βγω λάθος και να κερδίσεις βέβαια, στο εύχομαι!) αλλά αποκτάς εμπειρία, έχεις ''λυμένα'' χέρια και απομένει μόνο να βρεις αυτό το κάτι παραπάνω στο σόλο σου και είμαι σίγουρος ότι σύντομα θα κερδίσεις! Καλή επιτυχία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά έχεις πάρει σβάρνα ότι διαγωνισμό έχεις βρεί? χααχχαχαχα

Μπάβο για τη προσπάθεια απίθανη θα έλεγα... Keep Rocking...

Α!!! Και μετά απο αυτό το σχόλιο μη ξαναμπείς γιατί όλο και κάποιος θα βρεθεί να σου χαλάσει τη διαθεση  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tρομερό!Εγώ το γούσταρα πολύ.Μόνη ένσταση,δεν μ αρέσαν οι μεγάλες παύσεις που έκανες.Ανέβασμα στην αρχή ήταν όλα τα λεφτά πάντως! ;)

 

Ωραίος,τώρα τρέχα να πάρεις κανέναν ενθσχυτή και κάμερα της προκοπής ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α!!! Και μετά απο αυτό το σχόλιο μη ξαναμπείς γιατί όλο και κάποιος θα βρεθεί να σου χαλάσει τη διαθεση  ;D

 

Μπααα,δε νομίζω να τον ενδιαφέρει και πολύ.

 

Στο βίντεο τώρα,και αυτό πολύ ωραίο.Από τη πληθώρα συμμετοχών σου μάλλον υποθέτω ότι τα σόλο είναι συνθέσεις που σου πήραν το πολύ ένα 2ωρο να τις γράψεις. Μπράβο πάντως ΚΑΙ εδώ,βελτιώνεσαι,παίζεις  περισσότερο ''μουσική'' και όχι guitar clinic.Εύγε,εύγε!

 

Νομίζω λιγότερο gain θα λειτουργούσε καλύτερα με τον προσανατολισμό του κομμματιού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου