Προς το περιεχόμενο

GeorgeKam - η συμμετοχη μου σε διαγωνισμούς κιθάρας


GeorgeKam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 83
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

To κλιπ για το διαγωνισμο prestige δεν "ελεγε" οπως τα μεταλα που γραφεις.

Γενικα μετα απο αυτο το κλιπ και ενα παλιοτερο με μπλουζ που ειχες γραψει, μου δειχνουν οτι δεν το "εχεις" καλα το ροκ-μπλουζ θεμα.

 

Παραδειγμα κατι σολο του Vai και του Malm σε μπλουζ υφος ειναι για κλαμματα, και τους χαλανε την εικονα κατα την αποψη μου.

Καλυτερα να μενανε σε αυτα που "εχουν" καλα.

Το ιδιο και εσυ, μπορει να τα παιζεις με το δικο σου υφος (και καλα κανεις και δεν προσπαθεις να το αλλαξεις), αλλα δεν τσουλαει καλα. Οχι το σολο, αλλα ολο σαν κομματι να το ακουσει καποιος ειναι ανουσιο και ανωφελο.

Θα το ακουγε μονο καποιος που θελει να βλεπει ακροβατικα στην ταστιερα, αλλα αν ηθελε κατι τετοιο, θα το ευχαριστιοταν καλυτερα σε ενα αλλο ειδος backing track οπως τα μεταλα που γραφεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη αυτο με το παιζω στο 200 ογδοα εχει καταντησει σουπα...παιξε στα 200 ογδοα αλλα να αποσκοπει καπου...να εχει μια αρχη να εχει ενα τελος και να εχει μια θεση μια στο κομματι...Μην το κανεις απλα επειδη μπορεις να το κανεις....

+10000 8)

--[CROATOAN]--

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου