Προς το περιεχόμενο

Στούντιο ηχογράφησης.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας.

Θέλω να ρωτήσω που μπορεί κανείς να ηχογραφήσει ένα τραγουδάκι!

Ενδιαφέρομαι για Θεσσαλονίκη.

Μπορείτε να μου πείτε που να κοιτάξω για στούντιο.Αν πρεπει να πληρώσω κ πόσο περίπου.

Αν υπάρχει κάποιο που δεν χρειάζεται χρήματα κλπ.

Ας κάνει κάποιος τον κόπο να με ενημερώσει pls!!!!!!

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και δεν είμαι από Θεσσαλονίκη δεν νομίζω ότι κάποιος θα στο κάνει τσάμπα

η ηχογράφηση πάει με την ώρα δηλαδή ώρες ηχογράφησης+ώρες mixing και

μετά αν θες + mastering

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατι ακόμα. Επειδή δεν έχω υπόψιν μου κάποιο ντράμερ κ κάποιο μπασίστα υπάρχουν παιδιά που δουλεύουν σε στούντιο για περιπτώσεις σαν αυτές?

Ευχαριστώ παντως για τις πληροφορίες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε studio να βρεις επιτοπου session μουσικους και να γραψεις κατ'ευθειαν πολυ δυσκολο εως και απιθανο..

συνηθως ο ''studiας'' θα σου βρει καποιους για να κανεις αυτο που θες οταν θα τα ''σκασεις'' χοντρα ομως..εκτος και αν πεσεις σε παιδια που ειναι σπουδαστες οποτε μπορει να σε βοηθησουν και δωρεαν μιας και αυτοι μην νομιζεις θα πειραματιζονται για να αποκτισουν μια σχετικη πειρα....

 

οσο για την τιμη της ηχογραφησεις και των υπολοιπων δυσκολα να βρεις κατι κατω απο 20 ευρω την ωρα τουλαχιστον εδω αθηνα σχεδον ολοι ειναι στα 25 ευρω και βαλε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ένα καλο studio (απ'ότι έχω ακούσει) στη Θεσσαλονίκη. Νομίζω οτι λέγεται Magnanimus

Ψάξ'το λιγάκι...

Όσο για τους μουσικούς που ψάχνεις, μπορείς και μέσω internet να βρεις... (απο forum ή απο έτοιμες μπάντες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο run devil...του κου nikodemos!!!αν δεν κανω λαθος!!εχει και site αλλα τωρα δεν το βρισκω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου