Προς το περιεχόμενο

καταλληλη ηλικια για να ξεκινήσει ντραμς


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιλε μου, το υπεθεσα αυτο επειδη σε καποια πιο παλια ποστ ελεγες οτι εχεις μαθητες...

Απο την αλλη οπως το βλεπω εγω μαθητες ειμαστε ολοι..Στην ιδια οικογενεια ανηκουμε ανεξαρτητως επιπεδου.. ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου, το υπεθεσα αυτο επειδη σε καποια πιο παλια ποστ ελεγες οτι εχεις μαθητες...

Απο την αλλη οπως το βλεπω εγω μαθητες ειμαστε ολοι..Στην ιδια οικογενεια ανηκουμε ανεξαρτητως επιπεδου.. ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

 

μαλλον με μπερδεβεις με καποιον αλλων νορδικ.και επισεις,μαθητες ειμαστε ολοι οπως το λες.

Απορω πως συμφωνουμε εμεις σε ολα.... ;D ;D

www.autokanelis.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτος και αν ειναι ο Buddy Rich**.. ;D...κανε αυτο που σου λεει ο Nordic.

 

**. Buddy Rich began playing drums in vaudeville when he was 18 months old, billed as "Traps the Drum Wonder." At the peak of Rich's childhood career, he was reportedly the second-highest paid child entertainer in the world (after Jackie Coogan).[3] At 11 he was performing as a bandleader. He received no formal drum instruction, and went so far as to claim that instruction would only degrade his musical talent. He also never admitted to practicing, claiming to play the drums only during performances[citation needed] and was not known to read music

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου