Προς το περιεχόμενο

A mind control trick .


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οποιον μουσικο εντωμεταξυ κι αν ρωτησεις πιστευει οτι παιζει η γραφει την καλυτερη μουσικη του κοσμου

 

δεν νομιζω.. οι μουσικοι γραφουν μουσικη που τους αρεσει κ που για τα δικα τους κριτηρια ειναι καλη. αυτο δεν παει να πει οτι πιστευουν πως ειναι κ η καλυτερη συνθεση του κοσμου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

διαφωνω σε ολες τις διαστασεις!!!

Αν συνδεσεις το καλο παιξιμο με αλκοολ για μενα εισαι καταδικασμενος.

Το εχω δει παρα πολλες φορες να συμβαινει..

Ολοι οι αλκοολικοι με μια μπυριτσα ξεκινησαν..

Δεν ξεκινησε κανεις με ενα μπουκαλι ουισκι.

Μην βλεπεις το σημερα μοναχα..

 

δε διαφωνω...προσωπικα δε τα συνδεσα ποτε μεταξυ τους ουτε ηπια για να παίξω καλα....αυτα ειναι χαζομάρες, απλα προσωπικα 1,2 αντε 3 μπυρες το πολυ να ριξουν την ταχυπαλμια κατα καποιον τροπο, δε με πηραξαν ποτε ειδικα καλη παρεα με αστειακια και πειραγματα οτι καλυτερο

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε διαφωνω...προσωπικα δε τα συνδεσα ποτε μεταξυ τους ουτε ηπια για να παίξω καλα....αυτα ειναι χαζομάρες, απλα προσωπικα 1,2 αντε 3 μπυρες το πολυ να ριξουν την ταχυπαλμια κατα καποιον τροπο, δε με πηραξαν ποτε ειδικα καλη παρεα με αστειακια και πειραγματα οτι καλυτερο

BΡΕ ΜΠΥΡΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ ΤΟΤΕ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΞΕΠΕΡΑΣΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΠΥΡΑ (ειπαμε οτι στην τριτη παω για υπνο ) Σωστος ο beeros ( δεν πιστευω το μπυρος να εχει καμμια σχεση με τις μπυρες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως πριν το πρώτο λαιβ είχα μια ανεξήγητη χαρά και ανυπομονησία  :P Μηδέν άγχος, τίποτα! Και ακόμα έτσι είμαι, που έχω κάνει καμιά δεκαριά  8) Και δεν χρειάζεται να είσαι λιώμα για να παίξεις. Μια μπυρίτσα για το καλό ^^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα αποφευγω τα ξυδια πριν παιξω. Οι μπυρες που προτιμω (διαφορες μοναστηριακες κλπ) κατα κανονα δεν ειναι και νερακι και εχω γνωση των οριων μου. ;D

 

Στο θεμα του αγχους, οταν καταφερει κανεις να πεισει τον εαυτο του οτι στην πραγματικοτητα δεν υπαρχει "λαθος" αλλα "close enough for rock n roll", μπορει να ξεπερασει το αγχος του να τα κανει ολα τελεια και να ασχοληθει με αυτα που ειπε ο harilatron.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου