Προς το περιεχόμενο

Μείωση θορύβου σε ντραμσετ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά προς τι η ένταση;;; Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω.

 

Θα ήθελα να ξαναπώ ένα ευχαριστώ στον περικλή. Ο άνθρωπος απλά είπε τι έκανε αυτός και κατα πόσον πέτυχε. Ακριβώς ότι ρώτησα. Δεν ζήτησα ούτε ηχομόνωση ούτε επαγγελματικό-επιστημονικά πράγματα. Έκανα μια μπακαλίστικη ερώτηση και έλαβα μια home-made απάντηση.

 

Τώρα τι τον ρωτάμε τον άνθρωπο πόσα db μείωση είχε;; Τι σημασία έχει; Θα κάνει κάποιος studio με αυτήν την λύση του περικλή;

Ναι στα στουντιο σίγουρα έχει καλύτερη δουλειά και σίγουρα πιο πολυέξοδη. Το τοπικ όμως το ξεκίνησα με το ύφος του "Ενοχλω την μανούλα, μπορώ να την ενοχλώ λιγότερο;"

 

Rock in peace!  8)

Music is what feelings sound like...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Eγω σ'ευχαριστω που μ'εσωσες επιτελους δεν ειναι να γραψεις κατι και θα μας ζητανε πτυχιο ταδε & δεινα .Πιστευω να σε καλυψα οσον αφορα το budget .Και αυτο παιζεται αναλογα τα τετρ.μετρα  που θα καλυψεις .Για επιτοπου ελεγχο μην διστασεις η σου στελνω σχεδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπειδη δεν εχω δυνατοτητα να το ανεβασω στο forum αν θελει καποιος μπορει να στειλει με πμ

το mail του και να του τα στειλω σε χρωμα για περισσοτερρη κατανοηση τους.Καλημερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εχω στειλει τα σχεδια με mail αυτοι που τα πηρανε (αν τα πηρανε ) να με ενημερωσουν αν ειναι ευαναγνωστα και κατανοητα .Ειδικα ο strdrummer που ανοιξε και το thread .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενα μεγαλο μπραβο στο Περικλη που μοιραζεται μαζι μας τα σχεδια και τη κατασκευη που εχει οπως επισης και το αποτελεσμα.τα σχεδια Περικλη ειναι ευαναγνωστα και να μη ξεχναμε οτι ειναι ερασιτεχνικες-πατεντες για την μεγαλη μας αρωστια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει μια παροιμια που κολλαει πολυ ωραια στο thread...φιλε Περικλη...

"καποιου  του χαριζανε ενα γαιδαρο..και αυτος του ζηταγε πτυχειο οδοντιατρικης..." ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@VAGELISM οχι δεν υπαρχει θεμα με τον strdrummer εχει ηδη διευκρινιστει .Πλακα εκανε το παιδι και εγω θελω αυτοι που τα πηρανε (τα σχεδια ) να με ενημερωσουν αν ειναι ευαναγνωστα και κατανοητα ωστε να τα διορθωσω .

@efialtis ok φιλε ευχαριστω για την ενημερωση.

AΛΛΟΣ ;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

AΛΛΟΣ ;;;

 

εμενα δε μου εστειλες!!!  ;D

 

εχω σχεδον τελειωσει με το αδειασμα της αποθηκης και θα κανω drum room!!

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περικλή έλαβα το mail σου και ευχαριστώ.

Δεν μπόρεσα να το δω ακόμα γιατί ο πυρετός δεν με αφήνει να συγκεντρωθώ ούτε στο να μείνω ξύπνιος για πάνω από 10 λεπτά.  :-[

Θα το μελετήσω πιο βράδυ και θα σου πώ. Thanks!

Music is what feelings sound like...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου