Προς το περιεχόμενο

επιλογη κιθαρας με 150 ευρω


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδιά αφου ειπαμε ποια ειναι τα φθηνα κιθαρονια ;D ;)

 

http://www.musicstore.de/en_EN/GRD/Guitars/Electric-guitars/Jack-Danny-ST-Vintage-RD-Red/art-GIT0017094-000

 

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

θα συμφωνησω κ θα επισημανω για τα μαγαζια του Βολου.Με την εμπειρια του ιντερνετ κ αλλων καταστηματων σοκαριστηκα σε επισκεψη σε γνωστο στη Ρηγα Φερραιου...Πηγα να φαω την ωρα μου και στοκ ειχε οτι εχω εγω σπιτι μου απο οργανα κ ενισχυτες.

 

Αγορασε οτι αποφασισεις μεσω ιντερνετ.

 

P.s.behringer κιθαρονι εχω κ γω για το λεφτο του ειναι σουπερ.Ειδικα απο playability σκίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρειγγειλα απο thommann μια fender squire strat SSS (ακομα δεν την πληρωσα, αυριο θα παω στην τραπεζα), μηπως επρεπε να παρω αυτην με το hambucker?

 

Aφού δεν έχεις πληρώσει ακόμη, ρώτησέ τους αν μπορείς να αλλάξεις την παραγγελία και να βάλεις και την usb καρτούλα μέσα.

Επίσης, προσωπικά πιστεύω ότι η HSS είναι λίγο καλύτερη σε ξύλα(κάποιες sss είναι από κοντραπλακέ/laminate) αλλά είναι και πολύ πιο ευέλικτη ηχητικά(π.χ. για παραμόρφωση που ταιριάζει πολύ με διπλό μαγνήτη στη γέφυρα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά αφου ειπαμε ποια ειναι τα φθηνα κιθαρονια ;D ;)

 

http://www.musicstore.de/en_EN/GRD/Guitars/Electric-guitars/Jack-Danny-ST-Vintage-RD-Red/art-GIT0017094-000

 

 

Καλησπέρα και απο μένα..τι παίζει με τα συγκεκριμένα όργανα? Κουπιά? Ιδανικά για διακόσμηση?

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα συμφωνησω κ θα επισημανω για τα μαγαζια του Βολου.Με την εμπειρια του ιντερνετ κ αλλων καταστηματων σοκαριστηκα σε επισκεψη σε γνωστο στη Ρηγα Φερραιου...Πηγα να φαω την ωρα μου και στοκ ειχε οτι εχω εγω σπιτι μου απο οργανα κ ενισχυτες.

 

Αγορασε οτι αποφασισεις μεσω ιντερνετ.

 

P.s.behringer κιθαρονι εχω κ γω για το λεφτο του ειναι σουπερ.Ειδικα απο playability σκίζει.

 

 

χαχα αυτος ειναι τραγικός ρε!

εμένα με είχε στειλει να του χαλάσω στο περιπτερο γιατι δεν ειχε να μου δωσει ρέστα απο το 20ευρω μου...

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και απο μένα..τι παίζει με τα συγκεκριμένα όργανα? Κουπιά? Ιδανικά για διακόσμηση?

 

Super :o  για τα λεφτά.....παρε μια και θα δεις ;)

 

κοιτα εδω

D5.thumb.jpg.7a4e7a418f8cfd0f4f79c5fe38dfffee.jpg

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά αφου ειπαμε ποια ειναι τα φθηνα κιθαρονια ;D ;)

 

http://www.musicstore.de/en_EN/GRD/Guitars/Electric-guitars/Jack-Danny-ST-Vintage-RD-Red/art-GIT0017094-000

 

 

Πράγματι, αλλά τι να κάνουμε που πήρε από thomann το παιδί...

Πήρα την J&D Vintage strat σε κρεμ-λευκό με τους wilkinson μονούς και είναι πολύ καλή κιθάρα.

http://www.musicstore.com/en_EN/EUR/Jack-Danny-ST-Vintage-IV-Ivory-Cream/art-GIT0017092-000?recId=850d3230-cf8d-4aa6-99f5-7fb38a1b7d35&campaign=EPOQ#FullDetails

 

Τα μόνα προβληματάκια είναι τα κλασσικά: 1) κακό σετάπ out of the box αλλά αυτό ρυθμίζεται εύκολα, 2) τα τάστα ήταν φρεσκοτριμμένα και θέλει πολλά bends για να γίνουν λεία και smooth (ή την πας σε μάστορα για fret polishing που δε συμφέρει...). Κατά τ' άλλα έχει παχύ αλλά βολικό μπρατσάκι, πολύ καλό old school ήχο, καλό τρέμολο και κλειδιά. Και το nut θέλει ένα πέρασμα με μολύβι για να μην "κολλούν" τα καντίνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα χουνε πει πολλες φορες κ υπαρχουν πολλα θεματα.Τα κιθαρονια κ ολα τα ξυλοχορδοργανα πλεον εχουν ανεβει πολλα επιπεδα.Με 100 ευρω τη βγαζεις για χρονια ή τουλαχιστον ωσπου να μαθεις να παιζεις κανα παπα κ να θες τα playability τα καλα.Ναουμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου