Προς το περιεχόμενο

Θεματακι με EBS multicomp


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα...εχω ενα ebs multicomp το παλιο μοντελο...ο κομπρεσορας ειναι αψογος αλλα εχει ενα μικρο θεματακι με την led...καποιες φορες ενω το πεταλι ειναι ανοικτο το led δεν ανοιγει καθολου και καποιες αλλες ανοιγει αλλα το φως ειναι αρκετα χαμηλο...το πεταλι δουλευει κανονικα...υπαρχει καποιος λογος να το στειλω για να φτιαχτει?το θεμα μου ειναι σε σκοτεινα stage στο οποιο θελω να βλεπω το led ετσι ωστε να ξερω οτι ειναι On...ενα αλλο που σκεφτηκα ειναι,καθως εχω συνεχως ανοιχτο τον κομπρεσορα ,να αφαιρεσω τελειως το led και το tbp και να ειναι συνεχως ανοιχτος...δεν ξερω αν λεω πατατα..ευχαριστω!!!

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...υπαρχει καποιος λογος να το στειλω για να φτιαχτει?το θεμα μου ειναι σε σκοτεινα stage στο οποιο θελω να βλεπω το led ετσι ωστε να ξερω οτι ειναι On...

 

Εχεις απαντησει μονος σου. Το πας για επισκευη

Kαι το μικροφωνο της Barbie μια χαρα ηχογραφει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα μου ειναι οτι τον κομπρεσορα τον εχω συνεχεια αναμενο...απλα αυτο που φοβαμαι ειναι να μην γινει καμια ζημια  με το συνεχομενο πατημα του κομπρεσορα μεχρι να ανοιξει το led(το παταω 6-7 φορες μεχρι να ανοιξει το led)...αν δεν υπαρχει θεμα τον αφηνω ετσι ως εχει...

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμμμ.... δεν υπαρχει? Αυτον το καημενο ποδοδιακοπτη δεν τον λυπασαι?

Εστω οτι ειναι για (λεμε τωρα) 15000 πατηματα, ποσα λες να του μενουν ακομα? ;)

Kαι το μικροφωνο της Barbie μια χαρα ηχογραφει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλιστα....

Το αλλο του θεματακι ειναι οτι με το που παταω τον ποδοδιακοπτη το led αναβει αμυδρα και μολις το αφηνω σβηνει..αυτο με προβληματιζει ακομη περισσοτερο...μετα απο 6-7 πατηματα οπως εγραψα παραπανω μενει ανοικτο...

Το προβλημα ειναι το led η παιζει να ειναι κατι ποιο σοβαρο?

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προβλημα ειναι το led η παιζει να ειναι κατι ποιο σοβαρο?

 

Δεν είναι σοβαρό,

αν δε σε απασχολεί άστο όπως έχει και δεν θα έχεις πρόβλημα.

 

 

Άκου να δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι σοβαρό,

αν δε σε απασχολεί άστο όπως έχει και δεν θα έχεις πρόβλημα.

 

 

Δεν με απασχολει ιδιαιτερα καθως ο κομπρεσορας μενει παντα αναμενος...αυτο που δεν θελω ειναι να καψω κατι με τα πολλα πατηματα του διακοπτη...

χιλια ευχαριστω!

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Παιδιά επανέρχομαι..Επ ευκαιρίας ας μεταφερθεί αν κρίνεται σκόπιμο στο bass and amps

Όπως είχα αναφέρει δεν άναβε το led του κομπρέσορα με την πρώτη,ακόμη και με κλειστό led όμως ο κομπρέσορας έπαιζε κανονικά...Πλέον όμως δεν ανάβει ο ίδιος ο κομπρέσορας...κάποιες φορές μάλιστα όπως παίζω κάνει χρατς χρούτς και κλίνει μόνος του...Θα ανοίξει αλλά μια στις δέκα μετά από πολλά πατήματα...Κάποιος με κάποια ιδέα για το τι ευθύνεται?Φτιάχνεται η πάμε για άλλα?

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου