Προς το περιεχόμενο

Φιλαράκι cover


JOHNNYwXw

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ημουν στο νοιζ πολυ πριν απο σενα φιλαρακι με αλλο ονομα κ ολας.εδω βρισκομαι μονο για καμια συναλαγη.

Ωπα ρε φιλε!!!τι συμπεριφορα ειναι αυτη?δηλαδη επειδη γραψαμε κατι το οποιο δεν σ αρεσει πας και μου βαζεις αρνητικη αξιολογηση στις συναλαγες?ποια ακριβως η λογικη σου?

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 74
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ελα γινατε ολοι κριτες..σε ολο το τραγουδι πρωτον τραγουδαει ενασ ΕΓΩ..κουραστικη εκτελεση?ε μην μπαινεις να το ακουσεισ καν ρε φιλε..μαθαμε ολοι τωρα και σχολιαζουμε αρνητικα...αν εχετε τα κοτσια για να μην πω τπτ αλλο ανεβαστε εσεισ ενα κομματι και τραγουδιστε το..οσο για τα ντραμσ ειναι απο σινθ...μα το θεο σασ βαρεθηκα ολουσ εσασ εδω μεσα που ξερετε μονο να σχολιαζεται αρνητικα..δεν μασ ενδιαφερει ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ η δικη σασ γνωμη ειλικρινα..στα λαιβσ και γενικα αρεσουμε και γουσταρουμε...λυπαμε αλλα ο ιδιος ο παπακωνσταντινου ειπε πως ειναι καλη η εκτελεση και οτι παιζουμε καλα ..οποτε?μ φτανει η γνωμη του..ακουω απο τουσ ΠΑΝΤΕΣ τα χειροτερα λογια για το νοιζ.γρ..σασ βριζουν ολοι γιατι ξερετε να κανετε αρνητικα σχολια και ΜΟΝΟ...οκ ρε μαν πανε ακου παβαροτι και σελιν ντιον αν δεν σαρεσουμε...την αγαπη μου..μπαι μπαι

 

Στο καλό και να μη μας γράφεις!!  >:( Απο τη στιγμή που ανεβάζεις ένα κομμάτι πρέπει να είσαι έτοιμος για κριτική κάθε είδους..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια δειτε τις συναλαγες μου...ο κυριος απο δω μου εβαλε αρνητικο feedback και μου γραφει....μου την εδωσε τωρα!!!!

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωπα ρε φιλε!!!τι συμπεριφορα ειναι αυτη?δηλαδη επειδη γραψαμε κατι το οποιο δεν σ αρεσει πας και μου βαζεις αρνητικη αξιολογηση στις συναλαγες?ποια ακριβως η λογικη σου?

 

απο την στιγμη που υπαρχει η δηνατοτητα αξιολογησης μπορω να την κανω..οπα ρε φιλαρακι γτ νευριαζεις????τι συμπεριφορα ειναι αυτη και κανεις αρνητικα σχολια?

Music its a way of life...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τότε για ποιο λόγο ανέβασες το κομμάτι;

Ειλικρινά θα ήθελα να μάθω.

 

 

για να μου πουν την γνω,η τους 2 συγκεκριμενα ατομα που δεν μπορουσαν εκεινη την ωρα απο γιουτουμπ γτ δεν ηταν μεσα..

Music its a way of life...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να μου πουν την γνω,η τους 2 συγκεκριμενα ατομα που δεν μπορουσαν εκεινη την ωρα απο γιουτουμπ γτ δεν ηταν μεσα..

Και γιατί δεν έβαζες μία υποσημείωση..."Παρακαλώ ΜΟΝΟ οι 2 να απαντήσουν"...? Να μην μπερδεύονται και οι υπόλοιποι...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο την στιγμη που υπαρχει η δηνατοτητα αξιολογησης μπορω να την κανω..οπα ρε φιλαρακι γτ νευριαζεις????τι συμπεριφορα ειναι αυτη και κανεις αρνητικα σχολια?

Η αξιολογηση αφορα τις συναλαγες και οχι αν μας αρεσει το τι γραφει ο αλλος!!!

Εγω αυτο το εκλαμβανω σαν τραμπουκισμο...Δηλαδη τι νομιζες?οτι με το να μου βαλεις αρνητικη αξιολογηση θα με φοβισεις?

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ JOHNNYwXw αφου θελεις μονο θετικες κριτικες:

ποσο μαματοι ειστε ρε παιδια τα σπατε ολα!

καταπληκτικη εκτελεση τρομερη ερμηνια εκθαμπωτικη ενορχιστρωση και η παραγωγη ακρως επαγγελματικη!

πειτε μου πως το κανατε ολο αυτο! ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ

 

η αρνητικη κριτικη ειναι η μονη που μπορει να σε βελτιωσει! ;)

be open mind! καντε στην ακρη τους εγωισμους σας και θα βελτιωθειτε  ;)

 

τωρα εαν στα live ο κοσμος περναει καλα μπραβο του!

εγω θα εφευγα στο 5λεπτο και θα ζητουσα και τα λεφτα μου πισω!

 

εμενα που δεν μου αρεσει ο παπ θα λαβω ως αρνητικο οτι του αρεσατε! ;D

 

την φημη του Noiz την εχει χαλασει αυτος ο αχρηστος ο Nestoras που ουτε να παιζει δεν ξερει και μιλαει κιολας.... δεν ντρεπετε λεω εγω! :P

 

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αξιολογηση αφορα τις συναλαγες και οχι αν μας αρεσει το τι γραφει ο αλλος!!!

Εγω αυτο το εκλαμβανω σαν τραμπουκισμο...Δηλαδη τι νομιζες?οτι με το να μου βαλεις αρνητικη αξιολογηση θα με φοβισεις?

 

ποιος μου απαγορευει να βαλω αρνητικη αξιολογηση ρε φιλε?

Music its a way of life...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου