Προς το περιεχόμενο

Φιλαράκι cover


JOHNNYwXw

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 74
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δύναμαι να πω ότι είναι από τις πιο κουραστικές προσεγγίσεις που έχω ακούσει στο κομμάτι. Τα φωνητικά παρά ήταν "επαναστατικά" για το στίχο - δεν είναι τραγούδι του Παπακωσταντίνου - (του Βασίλη όχι του άλλου), και τα "τύμπανα" ως προς το παίξιμο πρέπει να είναι εκ των πιο κάκιστων που έχω ακούσει.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και τα "τύμπανα" ως προς το παίξιμο πρέπει να είναι εκ των πιο κάκιστων που έχω ακούσει.

Χειρότερα και από τις "ψαροκασέλες"?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως δεν ηταν καλο...ειδικα το παιδι που τραγουδαει πρωτο ειναι απαραδεχτο...

προς υπερασπιση τους εχω ακουσει και εχω δουλεψει με ανθρωπους που δουλευουν σε εντεχναδικα με παχουλους μισθους και ηταν πολυ χειροτεροι...

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελα γινατε ολοι κριτες..σε ολο το τραγουδι πρωτον τραγουδαει ενασ ΕΓΩ..κουραστικη εκτελεση?ε μην μπαινεις να το ακουσεισ καν ρε φιλε..μαθαμε ολοι τωρα και σχολιαζουμε αρνητικα...αν εχετε τα κοτσια για να μην πω τπτ αλλο ανεβαστε εσεισ ενα κομματι και τραγουδιστε το..οσο για τα ντραμσ ειναι απο σινθ...μα το θεο σασ βαρεθηκα ολουσ εσασ εδω μεσα που ξερετε μονο να σχολιαζεται αρνητικα..δεν μασ ενδιαφερει ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ η δικη σασ γνωμη ειλικρινα..στα λαιβσ και γενικα αρεσουμε και γουσταρουμε...λυπαμε αλλα ο ιδιος ο παπακωνσταντινου ειπε πως ειναι καλη η εκτελεση και οτι παιζουμε καλα ..οποτε?μ φτανει η γνωμη του..ακουω απο τουσ ΠΑΝΤΕΣ τα χειροτερα λογια για το νοιζ.γρ..σασ βριζουν ολοι γιατι ξερετε να κανετε αρνητικα σχολια και ΜΟΝΟ...οκ ρε μαν πανε ακου παβαροτι και σελιν ντιον αν δεν σαρεσουμε...την αγαπη μου..μπαι μπαι

Music its a way of life...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελα γινατε ολοι κριτες..σε ολο το τραγουδι πρωτον τραγουδαει ενασ ΕΓΩ..κουραστικη εκτελεση?ε μην μπαινεις να το ακουσεισ καν ρε φιλε..μαθαμε ολοι τωρα και σχολιαζουμε αρνητικα...αν εχετε τα κοτσια για να μην πω τπτ αλλο ανεβαστε εσεισ ενα κομματι και τραγουδιστε το..οσο για τα ντραμσ ειναι απο σινθ...μα το θεο σασ βαρεθηκα ολουσ εσασ εδω μεσα που ξερετε μονο να σχολιαζεται αρνητικα..δεν μασ ενδιαφερει ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ η δικη σασ γνωμη ειλικρινα..στα λαιβσ και γενικα αρεσουμε και γουσταρουμε...λυπαμε αλλα ο ιδιος ο παπακωνσταντινου ειπε πως ειναι καλη η εκτελεση και οτι παιζουμε καλα ..οποτε?μ φτανει η γνωμη του..ακουω απο τουσ ΠΑΝΤΕΣ τα χειροτερα λογια για το νοιζ.γρ..σασ βριζουν ολοι γιατι ξερετε να κανετε αρνητικα σχολια και ΜΟΝΟ...οκ ρε μαν πανε ακου παβαροτι και σελιν ντιον αν δεν σαρεσουμε...την αγαπη μου..μπαι μπαι

Τότε...τι δουλειά έχεις εδώ? μπαι μπαι

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τότε...τι δουλειά έχεις εδώ? μπαι μπαι

ημουν στο νοιζ πολυ πριν απο σενα φιλαρακι με αλλο ονομα κ ολας.εδω βρισκομαι μονο για καμια συναλαγη.

Music its a way of life...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ημουν στο νοιζ πολυ πριν απο σενα φιλαρακι με αλλο ονομα κ ολας.εδω βρισκομαι μονο για καμια συναλαγη.

Εδώ δεν γίνονται συναλλαγές...στις αγγελίες του smart γίνονται. Εδώ κυκλοφορούν παλιόπαιδα ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μασ ενδιαφερει ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ η δικη σασ γνωμη ειλικρινα..

 

Τότε για ποιο λόγο ανέβασες το κομμάτι;

Ειλικρινά θα ήθελα να μάθω.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου