Προς το περιεχόμενο

Φιλαράκι cover


JOHNNYwXw

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ ωραία και συνεπής άποψη. Τεκμαίρεται δηλαδή ότι όσοι κάνουν άσχημα σχόλια είναι βλάκες? Αυτό κρατάς εσύ από την αρνητική κριτική?

Όποιος χαντακώνει κάποιον στο ξεκίνηματα του? Ναι! Για μένα είναι βλάκας.Για μένα είναι κομπλεξικός.Για μένα είναι και πολλά άλλα που δε θα πώ τώρα  :)

Η αποψή μου πάντα. Εσύ μπορεί να πιστεύεις το ακριβώς αντίθετο και αυτή άλλωστε έιναι και η ομορφιά της κουβέντας! Κανένας δεν έχει ίδια άποψη για τα πάντα!

Εάν χαντακώσω το παλικάρι που κάνει μία αρχή καλή η κακή και κρίνω αυτά που παίζει το ίδιο αυστηρά με ένα μουσικό που έχει 20 χρόνια πείρα ναι θεωρώ ότι είναι βλακεία. Εσύ έχεις δικαίομα να θεωρείς ότι είναι σωστό πάλι! Μή κρέμεσε όμως απο μερικές λέξεις έτσι για να πείς κάτι. Άσενα πάρει μία όμορφη ροή η κουβέντα! (άποψη μου και αυτή  ;D )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 74
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πάλι ο Νέστορας βάζει τις φωτιές...μα δεν υπάρχει κάποιο ίχνος ιεραρχίας και ελέγχου εδώ μέσα να βάλει στη θέση του το Νέστορα?  ;)

Τείνω να πιστέψω ότι έχει προσωπικά με τον ΟΡ.....

Οι έριδες για τον τίτλο του κορυφαίου τραγουδιστή του φόρουμ είναι προφανείς στο έbeerο μάτι .

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι έριδες για τον τίτλο του κορυφαίου τραγουδιστή του φόρουμ είναι προφανείς στο έbeerο μάτι .

έτσι πές μου...τώρα τόπιασα....

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος χαντακώνει κάποιον στο ξεκίνηματα του? Ναι! Για μένα είναι βλάκας.Για μένα είναι κομπλεξικός.Για μένα είναι και πολλά άλλα που δε θα πώ τώρα  :)

Η αποψή μου πάντα. Εσύ μπορεί να πιστεύεις το ακριβώς αντίθετο και αυτή άλλωστε έιναι και η ομορφιά της κουβέντας! Κανένας δεν έχει ίδια άποψη για τα πάντα!

Εάν χαντακώσω το παλικάρι που κάνει μία αρχή καλή η κακή και κρίνω αυτά που παίζει το ίδιο αυστηρά με ένα μουσικό που έχει 20 χρόνια πείρα ναι θεωρώ ότι είναι βλακεία. Εσύ έχεις δικαίομα να θεωρείς ότι είναι σωστό πάλι! Μή κρέμεσε όμως απο μερικές λέξεις έτσι για να πείς κάτι. Άσενα πάρει μία όμορφη ποή η κουβέντα! (άποψη μου και αυτή  ;D )

 

Ελπίζω κάποια στιγμή να καταλάβεις πόσο προσβλητικό είναι το υπογραμμισμένο κείμενο. Δεν θα σταθώ εκεί όμως, άλλωστε κουβέντα κάνουμε:

 

Θεωρώ ότι η αυστηρή κριτική μπορεί να είναι εποικοδομητική, σε οποιοδήποτε στάδιο και να βρίσκεται κάποιος. Αλλά και πάλι, ο original poster παίζει live σε μαγαζιά και πληρώνεται: πιστεύεις ότι πρέπει να αντιμετωπίζεται σαν να έπιασε την κιθάρα για πρώτη φορά στη ζωή του?

 

Γενικώς, είναι καλό να ξέρουμε και το επίπεδο των υπολοίπων όταν ανεβάζουμε κλιπ και περιμένουμε απόψεις. Π.χ. σε ένα φεστιβάλ όπου εμφανιζόταν διάσημοι σολιστ, θα περίμενες ένας 27 χρονος άτσαλος κιθαρίστας (πραγματικά τυχαίο παράδειγμα) να εισπράξει το ίδιο χειροκρότημα και καθόλου αρνητική κριτική?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο σκληρή κριτική άλλο ειρωνικά και άσχημα σχόλια...

Μή μπερδεύετε τη π**τσα με τη βούρτσα...   :)

Άλλο τα ειρωνικά και άλλο τα άσχημα...

Για να μην μπερδεύουμε τη π**τσα με τη βούρτσα... ;)

 

Δύναμαι να πω ότι είναι από τις πιο κουραστικές προσεγγίσεις που έχω ακούσει στο κομμάτι. Τα φωνητικά παρά ήταν "επαναστατικά" για το στίχο - δεν είναι τραγούδι του Παπακωσταντίνου - (του Βασίλη όχι του άλλου), και τα "τύμπανα" ως προς το παίξιμο πρέπει να είναι εκ των πιο κάκιστων που έχω ακούσει.

Βλέπεις κάποια ειρωνεία εδώ?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο σκληρή κριτική άλλο ειρωνικά και άσχημα σχόλια...

Μή μπερδεύετε τη π**τσα με τη βούρτσα...   :)

Ξερεις εσυ....

http://www.noiz.gr/index.php?topic=187137.60

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μή μπερδεύετε τη π**τσα με τη βούρτσα...   :)

Για να μην μπερδεύουμε τη π**τσα με τη βούρτσα... ;)

Γιατί; Μοιάζουνε;

Να αρχίσω να ανησυχώ;

Την έχει πάθει κανείς;

Θέλει να μοιραστεί μαζί μας την εμπειρία του;

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου