Προς το περιεχόμενο

Φιλαράκι cover


JOHNNYwXw

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Φίλε JOHNNYwXw, μη γίνεσαι κακός επειδή λειτούργησες επιπόλαια.

Οτι ανεβαίνει στα Clips είναι ανοιχτό για κριτική τεχνική αλλά και υποκειμενική. Προτιμώ την τεχνική.

 

Αν όμως ΔΕΝ αντέχεις αρνητική κριτική, καλό είναι να μην εκτίθεσαι εδώ. Διότι δεν σε κριτικάρουν μουσικόφιλοι και φανς αλλά μουσικοί. Αν είσαι τακτικός θα έχεις ακούσει τι έχουν ανεβάσει οι σχολιαστές σου. Πέραν αυτού ΔΕΝ χρησιμοποιούμε αρνητικές αξιολογήσεις αγγελιών για να "τιμωρήσουμε" τους συνομιλητές μας. Απαγορεύεται.

 

Αν θες να ακούσεις καλά λόγια για να σου χαϊδέψουν τα αυτιά, ο χώρος των Clips στο Noiz.gr δεν ενδείκνυται.

 

Διάβαζε τους Κανονισμούς.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 74
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Οτι ανεβαίνει στα Clips είναι ανοιχτό για κριτική τεχνική αλλά και υποκειμενική. Προτιμώ την τεχνική.

Αν γουσταρεις προτιθεμαι να ξεχασω ολες τις κακιες που εγραψες και να προσπαθησουμε να κανουμε μια εποικοδομητικη συζητηση γιατι δεν μας αρεσε το version σου....

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

parakalw ton admin na moy svhsh to noiz account moy mazi me to thema (filaraki cover) poy anevasa..egw ftaiw poy hthela na moirastw thn doyleia moy me sas.thn agaph moy.giannhs

 

Για να σβηστεί το νικνεημ σου και η πρόσβαση σου στο φόρουμ, στείλε πμ στον yameth και θα το κάνει ευχαρίστως.

Το θέμα σου θα παραμείνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Είναι αλήθεια ότι δεν είναι όλοι μουσικοί εδώ και μερικοί από αυτούς  που  παρουσιάζονται έτσι φέρνουν έργο από μέτριο μέχρι αδιάφορο αλλά επιτέλους είναι  ένα μέσο  έκθεσης και σε κάθε έκθεση πρέπει να είσαι έτοιμος να αντιμετωπίσεις κάθε είδους κριτικής και ίσως ίσως και από ανθρώπους που δεν έχουν αξιόλογο έργο αλλά πιθανώς να έχουν αξιόλογο αυτί ή εν πάση περιπτώσει αυτί διαφορετικό από το δικό σου. 

Ξανά άκουσε τη διασκευή σου και προσπάθησε να την αντιληφθείς διαφορετικά, σαν να μην είσαι εσύ αυτός που τραγουδά και παίζει.

Δεν υπάρχουν σταθερές και δεν υπάρχουν κανόνες και πολλοί από εμάς φέρνουμε τον τίτλο του ερασιτέχνη περήφανα και ελιτισμός και συμπεριφορές παρατρεχάμενων είναι συχνές αλλά μέσα από όλα αυτά και διατηρώντας τον εγωισμό μας ανέπαφο πρέπει και να αναρωτιόμαστε που και που. Μήπως τελικά είναι μαλακία ? Και τι μπορώ να κάνω για να το διορθώσω.

Ο χρόνος που σπαταλήσαμε στο λάθος ίσως τελικά είναι πιο χρήσιμος.

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου κοίτα πως έχουν τα πράγματα!!!

Όντως το κόβερ δεν ήταν φανταστικό και όντως υπάρχουν μερικά άτομα που απλά ψάχνουν ευκαιρία να χώσουν τα γκάζια τους  :)

Εσύ πρέπει να έχεις μία επίγνωση του κομματιού σου, να ξέρεις περίπου τί έχεις κάνει και να ξέρεις και τί κριτικές περίπου θα ακούσεις! Φυσικά υπάρχουν οι άσχετοι που δε ξέρουν να κρατάνε μπαρέ καλά καλά αλλα και θα σου πούν ότι δε κάνεις σωστά μπέντιγκ στο σόλο. Υπάρχουν 'ομως και οι σχετικοί που θα σου κάνουν κριτική πολλές φορές σκληρή αλλά θα σου δώσουν να καταλάβεις τα λάθοι σου και να γίνεις καλύτερος απο αυτά.Εγώ διαφωνώ με τη σκληρή κριτική αλλά εμένα προσωπικά με έκανε καλύτερο πολλές φορές!

Εσύ κράτα αυτά που θέλεις και προσπάθησε να γίνεις καλύτερος!

Η αντιδρασή σου στα άσχημα σχόλια ποτέ δε πρέπει να είναι επιθετική! Τους βλάκες τους αντιμετοπίζεις πάντα με χαμόγελο  :), είναι το μόνο όπλο που τους νικάει!

Μπορώ να σε καταλάβω το πώς ένιωσες όταν στα έχωσαν απλά βιάστηκες να απαντήσεις, έπρεπε να περιμένεις να ακούσεις και άλλες γνώμες και απόψεις. Τώρα Δυστυχός και λίγο δίκιο να είχες το έχασες!

Μή σε παίρνει απο κάτω όμως αδελφέ!

Θα σου πώ το εξής. Το κομμάτι σου δέν ήταν πολύ καλό οκ. Θές δουλειά ακόμα αρκετή. Ήταν όμως μία προσπάθεια και εμένα μου άρεσε που προσπάθησες έστω. Αυτό και μόνο αξίζει ένα μπράβο και μπράβο σου λοιπόν που προσπάθησες και μπράβο σου που είχες και τα αρχίδια να το ανεβάσεις εδώ έτσω και άν ήξερες πως θα σε κράξουν οι γνωστοί άγνωστοι.

Μή σταματάς να προσπαθείς και μη χαλιέσε σε καμία περίπτωση!  :)

Keep Rocking και άσε τους άλλους να κουρευοντε... Την επόμενη φορά θα τα πάς καλύτερα και αν όχι την επόμενη? σίγουρα τη μεθεπόμενη  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά υπάρχουν οι άσχετοι που δε ξέρουν να κρατάνε μπαρέ καλά καλά αλλα και θα σου πούν ότι δε κάνεις σωστά μπέντιγκ στο σόλο. Υπάρχουν 'ομως και οι σχετικοί που θα σου κάνουν κριτική πολλές φορές σκληρή αλλά θα σου δώσουν να καταλάβεις τα λάθοι σου και να γίνεις καλύτερος απο αυτά.

Οποτε κανε πρωτα ενα search στα ατομα που απαντουν αρνητικα σε σενα...οντως μπορει να ειναι καποιοι ασχετοι αλλα μπορει να ειναι και η ιδια η Σοφια Βοσσου που σε κρινει...

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ διαφωνώ με τη σκληρή κριτική αλλά εμένα προσωπικά με έκανε καλύτερο πολλές φορές!

Εσύ κράτα αυτά που θέλεις και προσπάθησε να γίνεις καλύτερος!

Η αντιδρασή σου στα άσχημα σχόλια ποτέ δε πρέπει να είναι επιθετική! Τους βλάκες τους αντιμετοπίζεις πάντα με χαμόγελο  :), είναι το μόνο όπλο που τους νικάει!

 

Πολύ ωραία και συνεπής άποψη. Τεκμαίρεται δηλαδή ότι όσοι κάνουν άσχημα σχόλια είναι βλάκες? Αυτό κρατάς εσύ από την αρνητική κριτική?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....μπασιστας παραμενω...κανενας δεν μου δινει σημασια...

Παραδίδω μαθήματα. Τιμές προσιτές.

 

STICKY........... τώρα.

 

CyberJohnny ζεις, εσύ τους οδηγείς.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

CyberJohnny ζεις, εσύ τους οδηγείς.

θα σε κατεβαζα τωρα καμια παναγια αλλα εχε χαρη που ειμαι ορεξατος...

http://www.noiz.gr/index.php?topic=184435

 

... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι ο Νέστορας βάζει τις φωτιές...μα δεν υπάρχει κάποιο ίχνος ιεραρχίας και ελέγχου εδώ μέσα να βάλει στη θέση του το Νέστορα?  ;)

Τείνω να πιστέψω ότι έχει προσωπικά με τον ΟΡ.....

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου