Προς το περιεχόμενο

John Mayer - Covered in rain


Nestoras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Mιας και μιλάγαμε για "σωστό" ροκ ντύσιμο. ;D

 

Τι παιχταράς είναι αυτός.

Υ.Γ. Δεν μ' ενδιαφέρει τι φοράει. Αρκεί ν' ακούω τη Strat του.

 

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Επεσε τωρα τελευταια στην αντιληψη μου και ειδηκα σε live καταστασεις μου αρεσε πολυ...

αυτο το κλαψιαρικο για τις γκομενες μια φαση με χαλαει λιγο, αλλα σε αποζημιωνει το παιξιμο του.

    Καλα εχει και κατι παιχταραδες που τον πλαισιωνουν, και φυσηκα δε ντρεπεται να τους αφησει να παρουν λιγο απο τη δοξα στις συναυλιες του...

έχω και δικαιώματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι παιχταράς είναι αυτός.

 

Και παιχταράς και συνθέτης.

 

Άσε που θεωρώ πολύ ελπιδοφόρο το γεγονός ότι υπάρχει ο Mayer στα ποπ τσαρτς. Τουλάχιστον ακούει και λίγο καλό στίχο και έξυπνη μουσική (και μπλουζ κιθάρα βέβαια ;D) η μάζα.

 

Τον πάω με τα χίλια.

 

 

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον πάω με τα χίλια.

 

Me too 8)

 

Μονη ενσταση οι γυναικειες τσιριδες στα live του, με ξενερωνει απιστευτα. Ακουνε και αντρες Mayer κλειστε το  >:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Mιας και μιλάγαμε για "σωστό" ροκ ντύσιμο. ;D

Συμφωνώ απόλυτα! Αυτό είναι outfit!!!!!!  Καλά αυτός έχει όλο το «πακέτο» άστο!!!!

 

Μονη ενσταση οι γυναικειες τσιριδες στα live του, με ξενερωνει απιστευτα. Ακουνε και αντρες Mayer κλειστε το  >:(

Ντάξ δεν είναι κακό άνδρες και γυναίκες να ακούν την ίδια μουσική.

 

Και φυσικά έχουμε ίδιο Guitar Strap.  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντάξ δεν είναι κακό άνδρες και γυναίκες να ακούν την ίδια μουσική.

 

Δεν ειπα οτι ειναι κακο. Απλως οι τσιριδες ειναι που με χαλανε. Να μαζεψω κι εγω 100 φιλους μου να γκαριζουμε στο επομενο live του οποτε παιζει κανα παπα στην κιθαρα, πως θα τους φανει; D;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Δεν ειπα οτι ειναι κακο. Απλως οι τσιριδες ειναι που με χαλανε. Να μαζεψω κι εγω 100 φιλους μου να γκαριζουμε στο επομενο live του οποτε παιζει κανα παπα στην κιθαρα, πως θα τους φανει; D;

 

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Χωρίς να θέλω να φανώ αγενής, προτιμώ τις τσιρίδες από τα κοριτσάκια/ γυναίκες  από το να γκαρίζουν μαντράχαλοι….άλλως  πάω Τούμπα να δω ΜΠΑΟΚ!  ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου