Προς το περιεχόμενο

a change of seasons


happydreamer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΟΚ!Κατάλαβα τι εννοείς σε γενικές γραμμές,αν και δεν νομίζω ότι το συγκεκριμένο κομμάτι παίρνει πολλές τέτοιου είδους επάρσεις.Λόγω ύφους εννοώ,καταλαβαίνεις.Εν πάσει περιπτώσει τα φωνητικά θα ξαναηχογραφηθούν και η μίξη θα αλλάξει λιγάκι μιας και έχω πάρει καλές συμβουλές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πολυ καλυτερο απο πλευρας φωνητικων και μιξης.

H γνωμη μου παντως παραμενει οτι το τραγουδι ειναι συγκινισιακα ολγον επιπεδο - flat κοινως.

Αλλα αυτη ειναι μια γνωμη, εσεις σαν δημιουργοι αισθανεστε καλυτερα απο ολους μας το feeling και το υφος...!

IF THE SHIT FITS    ,  WEAR IT

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε γεια!

Ωραίο το ύφος του κομματιού και η μελωδία. Μου αρέσει επίσης που είναι 3/4.

Μου φέρνει tindersticks, cave, cohen, διάφανα κρίνα... ωραία φάση.

 

Ωραίος

 

Edit: Το δεύτερο mix ακούγεται καλύτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Bluesman:Και σαφέστατα είναι σεβαστή η γνώμη σου. Απλά δεν μου βγαίνει να του δώσω εντάσεις. Νιώθω ότι δεν μπορώ να το κάνω αλλιώς αν με καταλαβαίνεις. Σ' ευχαριστώ πολύ πάντως.  ;)

 

@iamnohero:Χαιρομαι πολύ γιατί επιασες ακριβώς, μεταξύ λίγων ακόμα, τις επιρροές μου. Ειδικά Cave. Χαίρομαι που σου άρεσε.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά έκανες και χαμήλωσες την ακουστική, αλλά τη φωνή την ανέβασες πολύ (δεν πρόκειται να βρεις άκρη με εμάς! ;D). Το κλείσιμο λίγο βιαστικό.

 

Κατά τα άλλα μου άρεσε και το ύφος και το κομμάτι.

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ο στιχος καλος....αρκετα θα ελεγα ,απο συνθετικης αποψης θα ηθελα να εχει πιο πολυ επαρση ...και να μην ειναι τοσο flat....!  κατα τα αλλα μου αρεσε η νωχελικοτητα του....!

 

 

Δεν έχω να προσθέσω κάτι παραπάνω από αυτό.. απλά το παρέθεσα για να το τονίσω ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεαματική αλλαγή στη φωνή - προς το καλύτερο.

Συνεχίζει να με ενοχλεί η ακουστική και μάλιστα περισσότερο τώρα που έφυγε ο τόνος και έμεινε το τσίγκι-τσιγκι. ;)

Όσο για την εισαγωγή που είχες ρωτήσει και το ξέχασα σου στέλνω πμ.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά έκανες και χαμήλωσες την ακουστική, αλλά τη φωνή την ανέβασες πολύ (δεν πρόκειται να βρεις άκρη με εμάς! ;D).

 

;D Τι να πώ;Μάλλον δεν θα βρω..

Ευχαριστώ για το χρόνο σας παιδιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Iσως πιο αδυναμο συνθετικα απο προηγουμενα σου που ειχα ακουσει(σχετικο βεβαια για τον καθενα) αλλα πολυ καλυτερο νομιζω σαν ηχος μπαλανς οργανων και mix.Κι αυτο του

προσθετει πολυ.Πενα εχεις(αλλιως να σε δωσει ο Λακης)? ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου