Προς το περιεχόμενο

joyo πεταλια


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειδα καλα???Αυτο το A B ουσιαστικα αποθηκευεις και presets??και δουλευει το tap tempo οταν τα πατας μαζι?

Ναι .Χαζό  μου φαίνεται αυτό από την εμπειρία μου με το g2 σπάνια κατάφερνα να πατήσω και τα δύο switch  μαζί.  True bypass δεν είναι λογικά ,πάντως αν έχει analog dry signal path με 6 sec delay είναι πολύ ενδιαφέρον .

Εδώ έχει ένα βίντεο στα αγγλικά  http://www.joyoaudio.com/en/product/show_189.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 167
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

παντως εγω παιδες πηρα απο συμφορουμιτη το octave fuzz 35ευρω  και ειναι αξιοπρεπεστατο, στιβαρη κατασκευη, δεν κανει θορυβο εχει tone και ενα switch για τα μεσαια  που το κανει πιο muffοειδες  η πιο ericjohnsonειδες  [ δεν ξερω πως αλλιως να το πω ] και εχει και μια οκταβα ψηλοτερη που βγαζει αρκετους ''περιεργους'' ηχους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω να πω:ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

Γιατι ειδικα με τα delay ολες οι εταιριες το ειχαν γ*** το θεμα.Για μονο delay "ποιοτικο" 200 και 300 ευρω??? η και παραπανω????Τι λετε ρε?Ασε τωρα να πεσουν λιγο μπας και νιωσουνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

True bypass δεν είναι λογικά

 

Kαι όμως, το true bypass είναι και πολύ ευκολότερο, και πολύ φτηνότερο να μπει σε ένα πετάλι από έναν καλό buffer και ένα silent switching κυκλωματάκι.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι όμως, το true bypass είναι και πολύ ευκολότερο, και πολύ φτηνότερο να μπει σε ένα πετάλι από έναν καλό buffer και ένα silent switching κυκλωματάκι.

δεν θα δούλευε το ταπ τέμπο όμως στο ίδιο switch για αυτό το είπα ... σπρώχνω τώρα πράμα στις αγγελίες να το αγοράσω αλλά δεν φεύγει τίποτα  :'(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω μαλλον ψηφιακο.Κ παλι δεν νομιζω οτι εχει τοση σημασια..60 ευρω με 2 presets  4 modes

tap tempo????ΖΩΑΡΑ  8)

 

Σε ποιο Delay αναφερόμαστε ακριβώς? ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου