Προς το περιεχόμενο

Ευρωπαϊκό Μαγαζί Με Εργαλεία Οργανοποιίας.


WilliamSats

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Oui... και η ποιότητα του, για τα... 18 ευρώ που κοστίζει (χωρίς τα μεταφορικά) είναι υπεράνω φαντασίας.

...άντε...και οι πληροφορίες μου λένε, ότι στο τέλος της βδομάδας, θα το ακούσουμε!!!!!!!!!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

...άντε...και οι πληροφορίες μου λένε, ότι στο τέλος της βδομάδας, θα το ακούσουμε!!!!!!!!!

 

Μην μου πεις...  ;D ;D ;D Γύρισε ο... ναυαγός;

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μια που έχουμε αναφέρει τα ευρωπαϊκά καταστήματα που επίσης πουλάνε και έτοιμα parts.

Έψαξα σε όλα τα παραπάνω site, για ένα μπράτσο 648mm all maple με 24 τάστα και δε βρήκα πουθενά, καμία ιδέα?

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλημερα,

 

από την εμπειρία μου, ό,τι και να αγοράσεις από Ευρώπη ( εκτός από συνηθισμένα εργαλεία επιπλοποιείας ) θα σου βγει πιο ακριβό απ ό,τι ο Stew Mac ( μαζί με τυχόν δασμούς και τελωνεία ).

 

Ο Thomas Rall φαίνεται να έχει καλές τιμές και αρκετά μεγάλη γκάμα εργαλείων. Δεν έχω ψωνίσει ακόμη από αυτόν και δεν ξέρω το service.

Η Madinter έχει φθηνά υλικά,καλή εξυπηρέτηση, τα εργαλεία τους όμως είναι τσιμπημένα.

 

Τι εργαλεία χρειάζεσαι περίπου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλημερα,

 

από την εμπειρία μου, ό,τι και να αγοράσεις από Ευρώπη ( εκτός από συνηθισμένα εργαλεία επιπλοποιείας ) θα σου βγει πιο ακριβό απ ό,τι ο Stew Mac ( μαζί με τυχόν δασμούς και τελωνεία ).

 

Ο Thomas Rall φαίνεται να έχει καλές τιμές και αρκετά μεγάλη γκάμα εργαλείων. Δεν έχω ψωνίσει ακόμη από αυτόν και δεν ξέρω το service.

Η Madinter έχει φθηνά υλικά,καλή εξυπηρέτηση, τα εργαλεία τους όμως είναι τσιμπημένα.

 

Τι εργαλεία χρειάζεσαι περίπου?

Τον Thomas rall δεν τον έχω τσεκάρει ακόμα αλλά θα το κάνω σύντομα.

 

Από εργαλεία δεν θέλω και πολλά πράγματα αλλά είναι εργαλεία που δεν τα βρίσκω εδώ (Ελλάδα) όπως πριόνια για τάστα, λίμες για nut, templates για ταστιέρες, inlays και διάφορα τέτοια, άντε και καμία blank ταστιέρα.

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου