Προς το περιεχόμενο

Προβλημα σε JEN SX 1000


panosprog

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ηθελα τη γνωμη σας για προβλημα που παρουσιαζει το παραπανω συνθ.Ειναι ενος φιλου και ειχαμε αρκετο καιρο να το χρησιμοποιησουμε οταν το βαλαμε να παιξει εβγαζε σε ολη την εκταση του πληκτρολογιου την ιδια νοτα. ???Ειναι κατι που διορθωνεται απο εναν ηλεκτρονικο?Τι μπορει να συμβαινει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον θέλει μπαταρία. Και έχει χάσει την μνήμη του.Επανεγκατάσταση των factory presets.Νομίζω κάπου εδώ μέσα έχει συζητηθεί το ίδιο θέμα.

 

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λες βρε? ;D Ποια μπαταρία και πρισετς? Ενα καλωδιο για ρευμα εχει και μια τρυπα για εξοδο.

 

Το εχω κι εγω το συγκεκριμενο συνθ, αλλα καθεται χρονια στη ντουλαπα..δεν ξερω τι μπορει να φταίει...προφανως ειναι ηλεκτρολογικο προβλημα. Δε μπορει να στειλει το καταλληλο CV μηνυμα στο pitch...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λες βρε? ;D Ποια μπαταρία και πρισετς? Ενα καλωδιο για ρευμα εχει και μια τρυπα για εξοδο.

 

Το εχω κι εγω το συγκεκριμενο συνθ, αλλα καθεται χρονια στη ντουλαπα..δεν ξερω τι μπορει να φταίει...προφανως ειναι ηλεκτρολογικο προβλημα. Δε μπορει να στειλει το καταλληλο CV μηνυμα στο pitch...

Ευχαριστω  καταρχας για την απαντηση. Η γνωμη σου ειναι οτι ειναι κατι ευκολα επισκευασιμο με δεδομενη την απλοτητα στην κατασκευη?  Αν ειχε και το JEN μνημη και presets τυφλα να εχουν τα Moog ;D(χωρις παρεξηγηση korgious)                                             
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πολυ καλο συνθακι...αυτα που κάνει τουλαχιστον, τα κανει καλα...

 

Σίγουρα θα είναι απλό στην επισκευη...Αν εισαι Σαλονικη, ο Πανος στην Ιωαννινων (audiocare ειναι η επωνυμία) εχει πολυ καλό σερβις και τιμες ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πολυ καλο συνθακι...αυτα που κάνει τουλαχιστον, τα κανει καλα...

 

Σίγουρα θα είναι απλό στην επισκευη...Αν εισαι Σαλονικη, ο Πανος στην Ιωαννινων (audiocare ειναι η επωνυμία) εχει πολυ καλό σερβις και τιμες ;)

Eυχαριστω και παλι ειμαι δυστυχως απο Αιγιο την audiocare την εχω στα υποψιν αν δεν βγαλω ακρη εδω η Πατρα θα το στειλουμε πανω και παλι ευχαριστω πολυ μου εφυγε ενα αγχος.Και οντως ειναι ενα τιμιο και αξιοπρεπες μονοφωνικο.Cheers συντροφε ;)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αίγιο ε? Θα σας επισκεφθω συντομα ;D Είναι η Neeqαινα στο Ακταίο :)

 

Αν δε βρειτε ακρη, πμαρε με, να συμβαλω στη μεταφορα, επισκευη, παραλαβη και επιστροφή του οργανου ;)

 

Και μιας και το φερε η κουβεντα, ετσι ειναι το δικο μου Jen μετα απο εικαστικη παρεμβαση φιλης ζωγραφου με μπολικο ταλεντο θα ελεγα...

 

042.jpg

 

047.jpg

 

043.jpg

 

048.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα εσυ το εχεις κανει  τελειως flower power το μηχανημα δεν πιστευω να εχεις και κανενα van και να το εχεις ζωγραφισει ετσι  :P και να βγαινεις περιοδειες? Να σου πω την αληθεια με μπερδεψες με το Ακταιο ??? Πντως αν σε βγαλει ποτε ο δρομος Αιγιο εδω ειμαστε για μπυριτσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου