Προς το περιεχόμενο

PEACE drumset dna 100% maple


crazy drummer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να το πάρω; http://www.musicstore.de/en_EN/EUR/Drums/Acoustic-drums/Peace-DNA-Maple-Drumset-Studio-270-Hotrod-Sparkle-Black-HW/art-DRU0018410-000;pgid=U29AGLqM85JSR0USh_2O4iFQ0000G_IhXu9H;sid=Z-jY-1H6t-_Z-x-RyoJTH185s01kKZGL1MQ=auto είναι το set ida και στο youtube pli καλο ήχο μου φαίνεται ότι έχει.......maple ψήνομαι αγρια εσείς τι λέτε;;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εγώ δεν βγάζω νόημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικα όταν φράφτηκες στο forum θα διάβασες τους κανονισμούς που πρέπει να τηρούμε. Κάπου εκεί λέει πως δεν γράφουμε με greeklish.  ;)

 

Πάντα φιλικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου σου άρεσαν ακουστικά τα ντραμς χτυπα (ειναι και ομορφα). ;)  Ετσι και αλλιως Ελλάδα δεν νομιζω να υπαρχουν για να τα δοκιμασεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ρε φιλε αλλα με προβλιματιζει λιγο ι μαρκα αλλα απο την αλλη σε ηχο μπορει να ινε καλιτερι απο μια πιο γνοστο μεσεασ κατιγοριασ...εσι τι λες΄΄΄΄΄΄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα σημειωθει οτι δεν παιζω ντραμς αλλα ξερω οτι maple ξυλο εχουν τα καλα drumsets (1000-1500 ευρω περιπου). Τα γνωστα (sonor, yamaha κλπ) σε αυτη την τιμη εχουν σχεδον ολα poplar ξυλο. Τωρα αν δεν εχεις και πολυ καλο αυτι ή εισαι σχετικα αρχαριος διαφορα δεν θα καταλαβεις.

 

Η κανονικη του τιμη προσεξες οτι ειναι 1688 ευρω στην Γερμανία? ??? ??? 555 ευρω βγαινει με την (τεραστια) εκπτωση.

 

Το οτι δεν ειναι γνωστη μαρκα δεν σημαινει οτι δεν ειναι και καλα. Αντιθετα στις γνωστες sonor, pearl, yamaha Κλπ. πληρωνεις πιο πολυ την μαρκα και οχι την ποιοτητα.  ;)

 

Εγω λεω να τα παρεις.

Καλες αγορες. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω αυτο λεο φιλε..............ιμε αναμεσα σε αυτην και την σονορ σμαρτ φορσε...........δεν ιμε αρχαριος παιζω 5 χρονια........και ολοι μοθυ λενε να παρο αυτην ........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου