Προς το περιεχόμενο

ανανεωση δελτιου παροχης


kapdrums

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχει κανει κανεις συναδελφος προσφατα ανανεωση/θεωρηση?να μου πει τι χρειαζεται να παω ετοιμος αυριο πρωι πρωι?

 

ευχαριστω! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Δεν ξέρω ειδικά για τους μουσικούς, αλλά (αν κρίνω από εμάς, που στο φινάλε το ίδιο είμαστε- ελεύθεροι επαγγελματίες), πρέπει να είσαι ασφαλιστικά ενήμερος , άρα στη Δ.Ο.Υ σου, μαζί με τα μπλόκ σου, θα πρέπει να έχεις και βεβαίωση από τον ασφαλιστικό σου φορέα ότι δεν του χρωστάς εισφορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanks φιλε...θα κανω κι ενα τηλεφωνο να σιγουρευτω...ΑΝ το σηκωσουν... ;)

 

ισως να τοποθετησα λαθος το νημα,αλλα το δελτιο παροχης στα περι ανεμων και υδατων....?!?!? ::) ::) ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μόνο προσωρινά φίλε .... μέχρι να ετοιμαστεί η κατηγορία "Δημόσια Διοίκηση, Αποκέντρωση και Πράσινη Ανάπτυξη".   :)

 

 

 

 

(Πλάκα κάνω, θα μπρορούσε να παραμείνει και στους μουσικούς...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεχασες τα ''πρασινα αλογα '' ε ρε τι παθαμε 31 χρονια κατεστρεφαν και τωρα σε 24 μηνες ''προσπαθουν να τα φτιαξουν ξανακαταστρεφοντας τα .Αυτοι που μας κυβερνουν ειναι μαθητευομενοι μαγοι ,αεργοι (χωρις ενσημα οι περισσοτεροι )οι δε αρχηγοι των 2 μεγαλων κομματων ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥΣ ( και ο απελθεις ΝΔ LEADER  Κωστακης μια απο τα ιδια ) .Αυτος ο λαος ειναι παντως αξιος των ηγετων του .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην περιπτωση μου (μηχανικος) ζητανε εκτος απο τη φορολογικη ενημεροτητα και ενημεροτητες απο τον ασφαλιστικο φορεα αλλα και το τεχνικο επιμελητηριο

Ευχαριστως ναι, αλλα....ΟΧΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου