Προς το περιεχόμενο

Longing


hyperpanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατί είναι ωραίο συναίσθημα η προσμονή  ;)

 

Υ.Γ. 1 : Πάω να δώ μπάλα τώρα και τα λέμε μετά  ;D

 

Υ.Γ. : Αν δεν σου αρέσει και αυτό Νέστορα, παραιτούμαι  ;D ;D ;D

Longing.mp3

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10, κόφτο στο 3.50 όμως γιατί στα τελευταία δεν είσαι 100% στο χρόνο. ;)

Πω πω  :o τι έγινε τώρα, το πήρα το 10ράκι  :D, έχεις όμως πάλι δίκιο για μετά το 3.50, γιατί είχα κουραστεί, τι λέω, δεν με νοιάζει, το πήρα το10ράκι  ;D ;D ;D

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου άρεσε πουλί  :)

2 ενστάσεις .

Ο ήχος της λιντ κιθάρας -προσωπικά- γιατί μου φέρνει κάτι σε μίξη χαρντροκάδικου 70' και σύγχρονου μεταλλικού

Και 2 ,θα ήθελα να έχει φωνητικά ,αλλά απ την άλλη η λιντ κιθάρα δεν αφήνει χώρο .Θα μου πεις αν υπάρξει περίπτωση να μελοποιηθεί ο χώρος βρίσκεται .

Προσωπικά μιλώντας το όλο πράγμα μου αρέσει ,απλά με χαλάει ο ήχος -όχι το τι παίζεις -της λιντ κιθάρας .

Βαθιμό δεν βάζω ,το περιμένω με φωνές  ;)

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΟΛΥ ωραίο Πάνο!! 1 από μένα (με το γερμανικό σύστημα...)  :P  :)

Γιάννη μου , σε ευχαριστώ για τον άσο  ;)

Μου άρεσε πουλί  :)

2 ενστάσεις .

Ο ήχος της λιντ κιθάρας -προσωπικά- γιατί μου φέρνει κάτι σε μίξη χαρντροκάδικου 70' και σύγχρονου μεταλλικού

Και 2 ,θα ήθελα να έχει φωνητικά ,αλλά απ την άλλη η λιντ κιθάρα δεν αφήνει χώρο .Θα μου πεις αν υπάρξει περίπτωση να μελοποιηθεί ο χώρος βρίσκεται .

Προσωπικά μιλώντας το όλο πράγμα μου αρέσει ,απλά με χαλάει ο ήχος -όχι το τι παίζεις -της λιντ κιθάρας .

Βαθιμό δεν βάζω ,το περιμένω με φωνές  ;)

Το κομμάτι είναι cover του Satriani, δεν είναι δικό μου και ως εκ τούτου δεν έχει φωνές  :D. Το εκτιμώ όμως πολύ το ότι σου άρεσε  :D

 

Και μην ξεχνιόμαστε. Πήρα 10αρι από τον Νέστορα  ;D ;D ;D

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10, κόφτο στο 3.50 όμως γιατί στα τελευταία δεν είσαι 100% στο χρόνο. ;)

Αν ήταν δικό σου θα συμφωνούσα απόλυτα. Αλλά όλο τον καράφλα βγάζεις μπροστά!

Τα δικά σου σόλο (σόλι στην μουσική διάλεκτο) στο κομμάτι είναι ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ! ;)

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιάννη μου , σε ευχαριστώ για τον άσο  ;)Το κομμάτι είναι cover του Satriani, δεν είναι δικό μου και ως εκ τούτου δεν έχει φωνές  :D. Το εκτιμώ όμως πολύ το ότι σου άρεσε  :D

 

Και μην ξεχννόμαστε. Πήρα 10αρι από τον Νέστορα  ;D ;D ;D

 

Σόρι ,δεν κατέχω απο Σαντριάνη ,οπότε τα μπράβο θα πρέπει να τα δώσω στον Σαντριάνη?

Πάντως και επειδή δεν έχω ακούσει το άσμα από Σαντριάνη ,ως ανίδεος ακροατής ,είπα αυτό που πραγματικά πίστευα ,ότι δεν μου αρέσουν οι ήχοι κιθάρας που θυμίζουν χαρντ ροκ 70 με μέταλ  :D.

Προφανώς εσένα σου αρέσουν και καλά κάνεις αφού αυτά είναι υποκειμενικά προσωπικά γούστα  .

Απ την άλλη δεν μπορώ να σε κρίνω σα διασκευαστή αφού δεν έχω ακούσει το πρωτότυπο ,οπότε αρκέσου στο Νέστορα και κάτσε να δεις μπάλλα  ;D

Εγώ αποσύρομαι  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ήταν δικό σου θα συμφωνούσα απόλυτα. Αλλά όλο τον καράφλα βγάζεις μπροστά!

Τα δικά σου σόλο (σόλι στην μουσική διάλεκτο) στο κομμάτι είναι ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ! ;)

 

Σε ευχαριστώ φίλε μου  :D. Και μόνο που μπορώ να αγγίξω λίγο το παίξιμο του καράφλα και αυτό να αρέσει σε κάποιους, με ικανόποιει αφάνταστα  :D. Δείχνει αν μη τι άλλο ότι έχω προοδεύσει.

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μην ξεχννόμαστε. Πήρα 10αρι από τον Νέστορα  ;D ;D ;D

Επεσε και το τελευταιο προπυργιο αυστηροτητος... :P

Και,οποία εκπληξις,απ τον ΣΑΤΡΙΓΙΑΝΝΗ! ;D

 

Πανο,πολυ ωραιο το παιξιμο,δεν υπαρχει κανενα ψεγαδι που να κανει μπαμ.

Ευγε!

 

Θεωρωντας με εναν απ τους ''παρατηρητες-σχολιαστες-νοιζοφιλους σου'',θα σου πω το εξης:

Αν δεν εχεις το ονειρο να γινεις ο καλυτερος σατριανι καβερ στην Ελλαδα,πιασε εναν αλλο κιθαριστα.

Δε βρισκω λογο να ασχολεισαι ΜΟΝΟ με τον Τζο οσο και να σου αρεσει,ακομα και  διθυραμβους να ακους... ;)

Βγαλε και τιποτα αλλο,να σε ακουσουμε ρ αδερφε!

Εσυ ξερεις καλυτερα βεβαια... ;)

 

Και παλι μπραβο για το κομματι!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου