Προς το περιεχόμενο

O Richard Geere ξεπουλαει!!


VietMan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσωπικα δεν ηξερα τις μουσικες του ανησυχιες και ουτε βεβαια την τερατωδη συλλογη του!! Σε λιγες μερες λοιπον δημοπρατει τα μωρα του για φιλανθρωπικους σκοπυς!!

 

http://www.christies.com/features/Richard-Gere-Guitar-Collection-1705-3.aspx

 

http://www.reuters.com/article/2011/08/17/us-auction-gere-guitars-idUSTRE77G67G20110817

Hi!! I'm Paul from guitar world!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Φοβερό video!!

Απίστευτες κιθάρες!!!

Ωραίοι Τύποι!

 

Από τις πιο εντυπωσιακές συλλογές που έχω δει, ίσως και η ακριβότερη!

 

edit:

ίσως και η ακριβότερη!

Όπα, Ξέχασα τον john 5  ;D ;D ......Μπα....τον πατάει κάτω ο Richard! 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Έκπληκτος... Δεν είχα την παραμικρή ιδέα ότι έπαιζε κιθάρα, πόσο μάλλον για την συλλογή του.

 

Έπαθα πλάκα με την D' Angelico, απίστευτος ήχος και εκτίμησα το γεγονός ότι οι Fender του ήταν με... maple ταστιέρες  ;D

 

Εμείς οι... «πτωματολάτρες» (νομίζω ότι κάπως έτσι δεν μας αποκαλεί ο Βασίλης TGL;)  ;D ;D λατρεύουμε να βλέπουμε τέτοια «κούτσουρα». Υπέροχη συλλογή...

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιχα ποσταρει την ειδηση στο noizbox οταν ειχε ανακοινωθει, τωρα βαλανε και το video στο site και ειναι πραγματικα πολυ ωραιο βιντεακι. Ευχαριστουμε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι πραγματικα πολυ ωραιο βιντεακι.

Πραγματικά. Από αυτά που δεν θέλεις να τελειώσουν.

Όμορφη, χαμηλών κουβέντα, από εραστές του είδους που μιλάνε για ιστορικά "κοσμήματα".

Εκεί, γύρω στο 19:00 ......

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι γνωστή η συλλογή του Gere,όπως και του πολυτάλαντου Seagal. (;D) Μπράβο του πάντως,που είναι αρκετά έξυπνος,ώστε να "δίνει πίσω" μέρος των πολλών καλών που του ήρθαν στη ζωή του.

 

 

 

Από τις πιο εντυπωσιακές συλλογές που έχω δει, ίσως και η ακριβότερη!

 

edit: Όπα, Ξέχασα τον john 5  ;D ;D ......Μπα....τον πατάει κάτω ο Richard! 8)

 

Προφανώς δεν γνωρίζεις για τη συλλογή του Dirk Ziff.Kαμιά...150αριά "bursts" και καμιά 300αριά Strats και Teles μεταξύ άλλων...  :D

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Προφανώς δεν γνωρίζεις για τη συλλογή του Dirk Ziff.Kαμιά...150αριά "bursts" και καμιά 300αριά Strats και Teles μεταξύ άλλων...  :D

Προφανώς OXI! :D

Αλλά εδώ δεν έχουμε  κα κάνουμε με πολλές κιθάρες. Λίγες και ακριβές, πραγματικά συλλεκτικές (αυτό μου άρεσε περισσότερο) ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς OXI! :D

Αλλά εδώ δεν έχουμε  κα κάνουμε με πολλές κιθάρες. Λίγες και ακριβές, πραγματικά συλλεκτικές (αυτό μου άρεσε περισσότερο) ;)

 

Ναι,όντως είναι "μία και μία" ,διότι έχει γούστο ο άνθρωπος...

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου