Προς το περιεχόμενο

Συναυλία Θανάση Παπακωσταντινου;


geohomo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

¶κουσα για συναυλία Θαν. Παπακωσταντίνου στις 21 του μήνα. Ισχύει?

 

Ξέρει κανείς λεπτομέρειες (σημείο προπώλησης, τιμή, ακριβές μέρος

 

κ.λπ.); Εμείς εδώ στις επαρχίες, μόνο φήμες ακούμε. :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λεπτομέρειες δεν ξέρω να σου πω... αυτό που ξέρω πάντως είναι ότι ο Θ.Π. αφήνει τον κόσμο να μπει ελεύθερα στις συναυλίες του, λίγη ώρα πριν την έναρξη... το γνωρίζω από φίλους μου που μπήκαν με αυτόν τον τρόπο 3-4 φορές... οπότε μάλλον δεν υπάρχει λόγος να ανησυχείς για το εισητήριο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λεπτομέρειες δεν ξέρω να σου πω... αυτό που ξέρω πάντως είναι ότι ο Θ.Π. αφήνει τον κόσμο να μπει ελεύθερα στις συναυλίες του' date=' λίγη ώρα πριν την έναρξη[/b']... το γνωρίζω από φίλους μου που μπήκαν με αυτόν τον τρόπο 3-4 φορές... οπότε μάλλον δεν υπάρχει λόγος να ανησυχείς για το εισητήριο :)

 

 

Kαι μετα μοιραζει και προφυλακτικα..καμμια 100αρια..μεσα στα οποια κρυβεται ενα χρυσο..και οποιος το βρει....... :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι μετα μοιραζει και προφυλακτικα..καμμια 100αρια..μεσα στα οποια κρυβεται ενα χρυσο..και οποιος το βρει....... :D :D

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑ !

 

Εγώ ξέρω για 23 του μήνα για Λυκαββητό

www.intravenus.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι μετα μοιραζει και προφυλακτικα..καμμια 100αρια..μεσα στα οποια κρυβεται ενα χρυσο..και οποιος το βρει....... :D :D

...όχι μόνο χρυσό, αλλά και με την υπογραφή του καλλιτέχνη κατά μήκος... έτσι? Να τα λέμε όλα στον κόσμο...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι μετα μοιραζει και προφυλακτικα..καμμια 100αρια..μεσα στα οποια κρυβεται ενα χρυσο..και οποιος το βρει.......

 

δυστυχώς ο θανάσης δεν είναι ο τύπος μου ρε γαμώτο... πολλά μούσια... βαρβατίλα κ ετσ ναούμ..

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λεπτομέρειες δεν ξέρω να σου πω... αυτό που ξέρω πάντως είναι ότι ο Θ.Π. αφήνει τον κόσμο να μπει ελεύθερα στις συναυλίες του' date=' λίγη ώρα πριν την έναρξη[/b']... το γνωρίζω από φίλους μου που μπήκαν με αυτόν τον τρόπο 3-4 φορές... οπότε μάλλον δεν υπάρχει λόγος να ανησυχείς για το εισητήριο :)

 

 

Kαι μετα μοιραζει και προφυλακτικα..καμμια 100αρια..μεσα στα οποια κρυβεται ενα χρυσο..και οποιος το βρει....... :D :D

 

Πέρα από την Καιτούλα παρακολουθείς και πολύ Rockbitch βλέπω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά έχει τον Μπασλάμ ο οποίος είναι ΘΕΟΣ :lol:

 

+100000 :wink:

Όπως και ο Αποστολάκης βέβαια...όπως και ο Bandoek...όπως και να το κάνεις όλοι μουσικάρες είναι ! Γι αυτο την γουσταρω αυτήν τη μπάντα ! Γιατί παίζουν σαν μπάντα και όχι σαν το group-συνοδεία του Θ.Π. όπως γινεται συνηθως σε τετοια ονοματα...εγω το βλεπω σαν συγκροτημα και οχι σαν έναν καλλιτέχνη...

www.intravenus.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ απόλυτα με τον jam... Είναι γκρουπάρα, και δεν είναι 'αυτοι που

 

παίζουν με τον Θ.Π.' αλλά ειναι ο μπασλαμ, ο μπαντουκ ο φώτης, ο

 

αλεξανδρος κ.λπ. Απιστευτη μπαντα... Εαν ήξερε και κάποιος κάτι για το

 

live τους.... θα ήμουν ευτυχισμένος.... :lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου