Προς το περιεχόμενο

GAS και οικονομικη κριση


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα σε ολους προσφατα αποφασισα οτι θελω ειναι κοντραμπασο και ενω σκεφτομουν το budget που θα διεθετα καταλαβα οτι πλεον δεν μπορεις να κανεις ασυδοτες αγορες οπως μερικα χρονια πριν.ειμαι 22 χρονων και οικονομικα δυσκολευομαι(βασικα ο πατερας μου και κατ επεκταση κι εγω)

Επισης ενω παλια εβλεπα καθημερινα στις αγγελιες διαφορα(πεταλια,μπασα,κιθαρες)που τα χρειαζομουν τωρα χαζευω αγγελιες απλα για να περναει η ωρα μου και αυτο μια φορα την βδομαδα και καταλαβαινω οτι δεν χρειαζομαι τιποτα.τι σημαινει αυτο αγαπητοι συνφορουμητες μου?

μηπως τελικα ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚA?

 

ακουω δικες εμπειριες/αποψεις επανω στο θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

καλησπερα σε ολους προσφατα αποφασισα οτι θελω ειναι κοντραμπασο και ενω σκεφτομουν το budget που θα διεθετα καταλαβα οτι πλεον δεν μπορεις να κανεις ασυδοτες αγορες οπως μερικα χρονια πριν.ειμαι 22 χρονων και οικονομικα δυσκολευομαι(βασικα ο πατερας μου και κατ επεκταση κι εγω)

Επισης ενω παλια εβλεπα καθημερινα στις αγγελιες διαφορα(πεταλια,μπασα,κιθαρες)που τα χρειαζομουν τωρα χαζευω αγγελιες απλα για να περναει η ωρα μου και αυτο μια φορα την βδομαδα και καταλαβαινω οτι δεν χρειαζομαι τιποτα.τι σημαινει αυτο αγαπητοι συνφορουμητες μου?

μηπως τελικα ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚA?

 

ακουω δικες εμπειριες/αποψεις επανω στο θεμα

 

 

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

 

Ακριβώς μια από τα ίδια... Ήθελα ένα ηλεκτρικό upright, αλλά...

 

Κοιτάζω κάθε μέρα τις αγγελίες, αλλά...

 

Δεν είμαι 22, όμως το θέμα έχει ζορίσει, οπότε... 

 

Τελικά νομίζω ότι... θεραπεύτηκα και εγώ  ;)

 

Αλλά... βοηθάει ότι δεν έχω πια που να βάλω τα μπάσα  ;D ;D ;D ;D

 

Ευτυχώς βοήθησα στην θεραπεία μου αποκτώντας αυτά που ήθελα προ κρίσης, έτσι σπανίως θα δω κάτι που θα με συγκινήσει.

 

Αλλά... ακόμα και αν το δω μου υπενθυμίζω ότι... θεραπεύτηκα  ;D ;D ;D

 

 

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ψευταράαααα....... ;D ;D

 

Όχι βρε συ... Για να καταλάβεις ότι ενώ έχω τα πάντα όλα για να στήσω τα δύο καινούργια, είμαι τόσο ξενερωμένος από την όλη κατάσταση που ακόμα δεν έχω κάνει τίποτα...

 

Απλά, χτες αγόρασα φύλλα χαλκού για shielding στο cavity, αλλά αυτό δεν νομίζω να πιάνεται για GAS  ;)

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω τα πάντα όλα για να στήσω τα δύο καινούργια

Τελικά νομίζω ότι... θεραπεύτηκα και εγώ  ;)

...σε διαβάζουν και μικρά παιδιά...και αλοίμονό σου μην ξυπνήσει ο Κώστας!!!!!! ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

...σε διαβάζουν και μικρά παιδιά...και αλοίμονό σου μην ξυπνήσει ο Κώστας!!!!!! ;D ;D

 

Βλέπεις λοιπόν ότι δίνω το καλό παράδειγμα...  ;D Just say no to GAS  :)

 

Αλήθεια σου λέω, θεραπεύτηκα, όχι άλλες αγορές, τέλος τα μπάσα, όχι άλλα πετάλια...

 

Ε, εντάξει... αν προκύψει κάποια ανάγκη ίσως και να... Αλλά η κυρίαρχη γραμμή του μαγαζιού  ;D είναι αγορές τέλος. Ούτε χορδές, μόνο βράσιμο  ;)

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε χορδές, μόνο βράσιμο  ;)

πλακα πλακα ουτε γι αυτο δεν παιζουν χρηματα πλεον ενω πριν 3-5 χρονια ανα 3-4 μηνες αλλαγη χορδων και σετ απ τωρα χορδες ανα 5-7 μηνες και οχι τις ακριβες(π.χ elixir) και σεταρισμα οτι μπορω μονος...εκει καταντησαμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

...Ούτε χορδές, μόνο βράσιμο  ;)

Και το χορδόζουμο για δυναμωτικό στη γλάστρα. Πρωτεΐνη και σίδηρος.

Εμπρός ωρέ Έλληνες. Όλοι μαζί για τη βελτίωση του εμπορικού ισοζυγίου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλήθεια σου λέω, θεραπεύτηκα, όχι άλλες αγορές, τέλος τα μπάσα, όχι άλλα πετάλια...

Bέβαια, αφού τα μπάσα πλέον είναι διψήφια τον αριθμόν, τα δε πετάλια είναι περισσότερα και από τα δικά μου. ;D

 

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Bέβαια, αφού τα μπάσα πλέον είναι διψήφια τον αριθμόν, τα δε πετάλια είναι περισσότερα και από τα δικά μου. ;D

 

 

Ε, όχι κύριε πρόεδρε, δεν έφτασα σε τέτοιο βαθμό κατανάλωσης...  ;) Η πεταλιέρα σου είναι jumbo size  ;D ;D ;D

 

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου