Προς το περιεχόμενο

The drummer (short film)


greekdrums

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μας έστειλες.

Εκτος κι αν ειναι κι αυτο σαν το αυγο που τωρα πια γραφεται με β ή το τραινο που τωρα πια γραφεται με ε

δες την ταινια φιλε και στο τελος θα ξεχασεις και εσυ την ορθογραφια που ξερεις μολις αντικρισεις το βλεμμα του τυπου ! και για να σε προλαβω ναι το αντικρισεις γραφεται με ι και εγω στην αρχη με υ νομιζα οτι γραφοταν  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ωραιο...αντιθετα με τον φιλο december πιστευω πως λεει παρα πολλα δειχνοντας πολυ λιγα...

 

και κατι ακομα...τα gigs δεν στα δινει κανεις...τα παιρνεις! ;)

 

αυτο εκανε κι ο συμπαθης συναδελφος...μαλλον για πρωτη φορα στη ζωη του οπως αφηνει να εννοηθει το φιλμακι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ωραία ήταν! Μόνο που πιστεύω ότι ανήκει στην σφαίρα της επιστημονικής φαντασίας....είναι δυνατόν να είναι στην ώρα της, και μάλιστα πριν από όλους....η τραγουδίστρια (η ο τραγουδιστής); ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ωραία ήταν! Μόνο που πιστεύω ότι ανήκει στην σφαίρα της επιστημονικής φαντασίας....είναι δυνατόν να είναι στην ώρα της, και μάλιστα πριν από όλους....η τραγουδίστρια (η ο τραγουδιστής); ;D ;D ;D ;D ;D

 

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Συμπαθέστατη η ταινία, με ηθικό δίδαγμα «40αρης και μουσικός; Τραγωδία...  ;D ;D ;D»

 

Αλλά ρε παιδάκι μου, τζαζίστας ντράμερ και να ζαχαρώνει την... δίκαση pearl;  ;D 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία ήταν! Μόνο που πιστεύω ότι ανήκει στην σφαίρα της επιστημονικής φαντασίας....είναι δυνατόν να είναι στην ώρα της, και μάλιστα πριν από όλους....η τραγουδίστρια (η ο τραγουδιστής); ;D ;D ;D ;D ;D

 

Μη κρίνεις εξ'ιδίων φίλτατε, δεν είναι όλοι σα και σένα  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Συμπαθέστατη η ταινία, με ηθικό δίδαγμα «40αρης και μουσικός; Τραγωδία...  ;D ;D ;D»

 

Αλλά ρε παιδάκι μου, τζαζίστας ντράμερ και να ζαχαρώνει την... δίκαση pearl;  ;D 

Βεβαιως Terry μου και ο Μεγαλος Louie Belson με 2 κασες επαιζε (οχι με pearl βεβαια ) Slingerland  νομιζω .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Αλλά ρε παιδάκι μου, τζαζίστας ντράμερ και να ζαχαρώνει την... δίκαση pearl;  ;D 

 

δεν την ζαχαρωνει...την αντικριζει σαν αντιπαλο δεος...σαν συμβολο της εποχης,που νιωθει οτι τον εχει αφησει πισω...νιωθει μεγαλος,κουρασμενος και ξεπερασμενος,εκτος εποχης...σαν να μην ανηκει εδω αλλα καπου αλλου...μεχρι το ηλικιωμενο ζευγαρι να ζητησει το crescent moon... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

@ Pericles & kapdrums

 

Ναι βρε παιδιά, πλάκα έκανα  :)

 

Απλά όταν είδα το πλάνο με το δίκασο, νόμιζα ότι στην συνέχεια από κάπου θα εμφανιζόταν και ο... Neil Peart  ;D ;D ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν την ζαχαρωνει...την αντικριζει σαν αντιπαλο δεος...σαν συμβολο της εποχης,που νιωθει οτι τον εχει αφησει πισω...νιωθει μεγαλος,κουρασμενος και ξεπερασμενος,εκτος εποχης...σαν να μην ανηκει εδω αλλα καπου αλλου...μεχρι το ηλικιωμενο ζευγαρι να ζητησει το crescent moon... ;)

 

Παντως οποιος προτιμουσε τα καγκουρο-Pearl απο ενα original set Radiokings θα ηθελε ψυχιατρο ετσι και αλλοιως... ;D  

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και το σοκολατένιο μωρο ακόμα πιο πολλά λεφτα...

Δεν είμαι σίγουρος αν γουστάρω πιο πολύ το "σοκολατένιο μωρό" ή τη Sling "από την εποχή της κυβέρνησης Αϊζενχάουερ". Να κοιταχτώ; ;D 

 

Πολύ καλή ταινία.

Κορυφαία ατάκα (της τραγουδίστριας) : "I figure we should get to know each other, since you'll be staring at my ass all night".

 

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου