Προς το περιεχόμενο

pod x3 vs pod hd (φασόλια)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιλε μου τσεκαρε αν η καρτα ηχου σου παιρνει το pod farm 2,5

 

αυτο γινεται αρκει να εχεις κανει register το προιον στην Line 6 μετα ολα τα υπολοιπα ειναι ευκολα, εχεις σε software οτι εχει το Χ3 τσαμπα. αν δεν σε καλυπτουν τοτε αρχιζεις να ψαχνεσαι παραπανω...

All the money of the world can't buy me

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

οι εντυπωσεις ειναι αυτες που ειπα,οτι θα με διωχναν μονο την ωρα που θα πρεπε να κλεισουν,καποια στιγμη στην αρχη για λιγο εβαλα εναν υπαλληλο να παιξει κιθαρα οσο εγω εκανα ρυθμισεις στους ηχους και μου ζητησε και συγγνωμη το παληκαρι που δεν ηξερε καλα  να παιζει heavy riffs και ενοιωσε οτι δεν με  εξυπηρετησε σωστα ...δηλαδη αν ζηταγα ...και τπτ αλλο παιζει να λεγε και ναι. :D :D :D :D :D :D :D :D :D.

δεν επαιξα με πεταλιερα η κατι τετοιο,μονο με εναν crate που καλουτσικος ακουστηκε,και κυριως με διαφορους line 6,κυριως με τον 30w 1*12 aσχοληθηκα,διοτι πιθανως να αγορασω καποια στιγμη αν βρω μεταχειρισμενο σε καλη τιμη,εκτος κι αμα βρω κανα vypyr ευκαιρια που λενε οτι ειναι καλυτερος.παντως ο 30αρης μ αρεσε πολυ αν και ψηφιακος,εχει αρκετο ογκο,και το κυριοτερο ειναι εξαιρετικα απλος αν δεν ψαχνεται κανεις με παραμετρους των εφε εις βαθος,εκτος απο τα eq,ενα knob για τα μοντελα,ενα για βαθος,2 για τα αλλα εφε και τερμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου τσεκαρε αν η καρτα ηχου σου παιρνει το pod farm 2,5

 

αυτο γινεται αρκει να εχεις κανει register το προιον στην Line 6 μετα ολα τα υπολοιπα ειναι ευκολα, εχεις σε software οτι εχει το Χ3 τσαμπα. αν δεν σε καλυπτουν τοτε αρχιζεις να ψαχνεσαι παραπανω...

έχω ήδη το toneport ux2,μπορώ να κατεβάσω τσάμπα δλδ το pod farm 2.5 και να έχω οτι έχει το x3?και το metal pack?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως ποθ χω το ux1 το metal shop(φανταζομαι αυτο εννοεις) το χω πληρωσει κανονικα,οπως και αλλα πακετα οπως το fx junkie.τωρα το αν το δινουν τσαμπα σε x3 η σε hd δεν το ξερω,αλλα αν ναι,ισως  εξηγειται επειδη τα αυτονομα ειναι πιο ακριβα,αρα η line6 εβγαλε μεγαλο κερδος οποτε,δινει τσαμπα καποια πραγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη εχω 2 πεταλιερες και ο μπασιστας στην μπαντα εχει τον διαολο που εχεις εσυ δεν μπορω να σου απαντησω με σιγουρια.

 

Νομιζω ομως οτι τα εχει ολα. Σιγουρα αν εισαι registered στην Line 6 σε αφηνει να το κατεβασεις.

 

Δεν ξερω ποση εξοικιωση εχεις με το monkey της line 6 ουτε με το line 6 edit.

 

Μπορω να σε βοηθησω ως καποιο βαθμο, απλα τσεκαρε το πριν κανεις οποιαδηποτε αγορα!

All the money of the world can't buy me

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου