Προς το περιεχόμενο

Παραδοση παραγγελιας απο DPD UK


ThanosJ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω παραγγειλει απο το γνωστο αγγλικο καταστημα http://www.dv247.com/ καποια πραγματα και βλεπω στο λινκ που μου χουν δωσει για να τσεκαρω το tracking οτι χθες τα χαραματα στις 3 το δεμα εφτασε στην Αθηνα. Εγω μενω κρητη, και ηλπιζα οτι θα ρθει σημερα αλλα τελικα δεν ηρθε.

Γνωριζει κανεις με ποιους συνεργαζεται η εταιρεια DPD για τις παραδοσεις της στην ελλαδα και αμα κανουν αυτοι παραδοσεις τα Σαββατα?

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω παραγγειλει απο το γνωστο αγγλικο καταστημα http://www.dv247.com/ καποια πραγματα και βλεπω στο λινκ που μου χουν δωσει για να τσεκαρω το tracking οτι χθες τα χαραματα στις 3 το δεμα εφτασε στην Αθηνα. Εγω μενω κρητη, και ηλπιζα οτι θα ρθει σημερα αλλα τελικα δεν ηρθε.

Γνωριζει κανεις με ποιους συνεργαζεται η εταιρεια DPD για τις παραδοσεις της στην ελλαδα και αμα κανουν αυτοι παραδοσεις τα Σαββατα?

Ευχαριστω

Γενικα παρασκευες ερχεται σπανια ειδοποιητηριο παραλαβης απο ταχυδρομιο το οποιο ουτως η αλλως ειναι για την επομενη μερα δηλ δευτερα!Κατα 99% θα ερθει Δευτερα

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα παρασκευες ερχεται σπανια ειδοποιητηριο παραλαβης απο ταχυδρομιο το οποιο ουτως η αλλως ειναι για την επομενη μερα δηλ δευτερα!Κατα 99% θα ερθει Δευτερα

 

Ευχαριστω για την απαντηση. Δηλαδη με το ταχυδρομειο θα μου ρθει? Αμα ειναι ετσι, να παω στο τοπικο κατσστημα να τσεκαρω γιατι ξερω οτι ενα που ειναι για δεματα και τετοια ειναι ανοιχτο ως τις 8 το βραδυ σημερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω για την απαντηση. Δηλαδη με το ταχυδρομειο θα μου ρθει? Αμα ειναι ετσι, να παω στο τοπικο κατσστημα να τσεκαρω γιατι ξερω οτι ενα που ειναι για δεματα και τετοια ειναι ανοιχτο ως τις 8 το βραδυ σημερα.

 

Αυτό ισχύει μόνο σε περίπτωση που θα σου έρθει με τις "Ταχυμεταφορές ΕΛΤΑ" που είναι ξεχωριστή εταιρεία από τα ΕΛΤΑ.Αλλιώς με "κανονικό" ταχυδρομείο.

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ισχύει μόνο σε περίπτωση που θα σου έρθει με τις "Ταχυμεταφορές ΕΛΤΑ" που είναι ξεχωριστή εταιρεία από τα ΕΛΤΑ.Αλλιώς με "κανονικό" ταχυδρομείο.

 

Μαλιστα, ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η DPD τουλάχιστον πριν μερικούς μήνες συνεργαζόταν με την ACS.

 

Αν είναι έτσι ακόμα, καλή τύχη με την "καλυτερότερη" ελληνική εταιρεία courrier (στην οποία έχω κάνει ΔΥΟ καταγγελίες στο ΙΝΚΑ)  ::)

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η DPD τουλάχιστον πριν μερικούς μήνες συνεργαζόταν με την ACS.

 

Αν είναι έτσι ακόμα, καλή τύχη με την "καλυτερότερη" ελληνική εταιρεία courrier (στην οποία έχω κάνει ΔΥΟ καταγγελίες στο ΙΝΚΑ)  ::)

 

Ναι το εψαξα κι εγω και βρηκα οτι μεχρι πριν λιγους μηνες συνεργαζοταν με την ACS. Αυριο θα τους παρω τηλεφωνο να δω αν ηρθε, αφου απ οτι ειδα στο site τους δουλευουν και το σαββατο.  Ελπιζω ολα τα πεταλια να ειναι σωα! :-[

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου