Προς το περιεχόμενο

Σπαμ και αντιμετωπιση


Προτεινόμενες αναρτήσεις

η μάλλον extreme γνώμη μου...

 

Αφού μπήκες στον κόπο να βρεις ποιός είναι από πίσω, μπορείς και να βρεις ΠΟΥ βρίσκεται... Και μετά να πας να του μιλήσεις πρόσωπο με πρόσωπο. Όπως αυτός δε ρώτησε για να επικοινωνήσει, έτσι κι εσύ μπορείς να του μιλήσεις και να του πρήξεις... τα πάντα.

 

 

M' αρεσει!!! Το ειχα κατα νου να σου πω την αληθεια ;)

Θα το δοκιμασω και το πολυ πολυ μετα να χρειαστω νομικη καλυψη 8)

(Κανενας δικηγορος εδω γυρω μας?)

 

Ο τυπος ειναι απο αυτους που το λαιφσταιλ δειχνει την αξια του.

Παιρνει ενα μηδενικο και το κανει νουμερο ;D

 

Παιδες ευχαριστω παααρα πολυ για τον χρονο σας και τις προτασεις σας.

Kαι το μικροφωνο της Barbie μια χαρα ηχογραφει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mια παρατήρηση μόνον (δεν πρόλαβα να την γράψω νωρίτερα): μην κυνηγάτε κόσμο "τσαμπουκαλεμένοι". Καλύτερα συμβουλευτείτε κάποιον δικηγόρο προτού επιχειρήσετε κατ' ιδίαν συνάντηση με τον οποιοδήποτε υπό αντίστοιχες συνθήκες. Εκτός από το αυτονόητο (θέλω να πιστεύω) ηθικό ζήτημα, η βία μόνο χειρότερα μπορεί να κάνει τα πράγματα νομικά, για σας κυρίως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mια παρατήρηση μόνον (δεν πρόλαβα να την γράψω νωρίτερα): μην κυνηγάτε κόσμο "τσαμπουκαλεμένοι". Καλύτερα συμβουλευτείτε κάποιον δικηγόρο προτού επιχειρήσετε κατ' ιδίαν συνάντηση με τον οποιοδήποτε υπό αντίστοιχες συνθήκες. Εκτός από το αυτονόητο (θέλω να πιστεύω) ηθικό ζήτημα, η βία μόνο χειρότερα μπορεί να κάνει τα πράγματα νομικά, για σας κυρίως.

 

Εεεεε μα κι εσυ τωρα... Παιδια ειμαστε... Αφου ξερεις οτι πιστευουμε στον πολιτισμενο διαλογο οταν η ωμη βια δεν φερνει τα αναμενομενα αποτελεσματα ;D

Kαι το μικροφωνο της Barbie μια χαρα ηχογραφει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου