Προς το περιεχόμενο

Δημητρης Φαμπας - Sevilla (Albeniz)


kostaras75

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια βρηκα ενα βιντεακι με τον Δημητρη Φαμπα....για να πω την αλληθεια δεν τον ειχα δει ποτε αλλα ειχα ακουσει πραγματα....ετσι αφου το βρηκα ειπα να το μοιραστω μαζι σας.

Καλη ακροαση :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι σκαλιζεις και εσυ τωρα? ;D

 

Να μην το ξανακανω Αντωνη λες ε?....ρε φιλε ομως οταν σκαλιζω ολο και κατι βρισκω...βεβαια τις περισσοτερες φορες με αυτα που ανακαλυπτω θελω να....παραδωσω πινακιδες.... ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μην το ξανακανω Αντωνη λες ε?....ρε φιλε ομως οταν σκαλιζω ολο και κατι βρισκω...βεβαια τις περισσοτερες φορες με αυτα που ανακαλυπτω θελω να....παραδωσω πινακιδες.... ;D ;D ;D ;D

Ειναι ακριβως το αντιθετο απο αυτο που σου προκαλουν οι ταινιες ΚARATE....τις βλέπεις και νομιζεις οτι μετα εχεις γινει ο DANIEL son....(εγω αυτο μου συνεβαινε πιτσιρικας... ;D),ενω με την κιθαρα σου συμβαινει αυτο που λες...θες να τα παρατησεις.

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι ακριβως το αντιθετο απο αυτο που σου προκαλουν οι ταινιες ΚARATE....τις βλέπεις και νομιζεις οτι μετα εχεις γινει ο DANIEL son....(εγω αυτο μου συνεβαινε πιτσιρικας... ;D),ενω με την κιθαρα σου συμβαινει αυτο που λες...θες να τα παρατησεις.

 

Ρε φιλε οπο τη αλλη ομως λεω...αν τα παρατησουμε και εμεις τι θα εχει μεινει για να γραφτει στην ιστορια μετα??.....μπουαααααχαχαχχχαχαχα....λεμε και καμια για να περναει η ωρα ε ;D ;D ;D ;D

Κατσε εκει που καθεσαι φιλε ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου