Προς το περιεχόμενο

Wasted Years (acoustic cover)


constantinos9

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συγχαρητήρια για άλλη μια άρτια ακουστική διασκευή...Θα συμφωνήσω και εγώ με τον Funky, προτιμώ το trooper, όχι γιατί δεν είναι στο ίδιο επίπεδο (είναι), αλλά το somewhere in time ήταν ο πρώτος metal dίσκος που αγόρασα (και ακόμα έχω κόλλημα) και το συγκεκριμένο τραγούδι μου βγάζει ωραία συναισθήματα όταν το ακούω στην αυθεντική του, ''δυνατή'' εκτέλεση  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ο δικός μου αγαπημένος δίσκος φίλε και η αλήθεια είναι ότι το σκέφτηκα διπλά αλλά... what the hell...! o eddie να με συγχωρήσει που λένε  ;D

 

funky... και ποιος δε γουστάρει ή δε γούσταρε κάποτε maiden???  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα με ξαφνιασε ευχαριστα και το παιξιμο και ιδιως η φωνη ..μπραβο Κωνσταντινε !!!!!!!!!!

Μετα απο 2 ωρες κοπανημα σε προβα rock ηταν οτι επρεπε για να ερθω στα ισια μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο και ενδιαφέρον. Θα ήθελα και την εισαγωγή όπως την έπαιξες μετά...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχρητήρια και από μένα!

Μεταξύ άλλων, πολύ καλή η προφορά σου. Εντύπωση μου έκανε ότι για κάποιο λόγο αναδεικνύεται η μελωδία του τραγουδιού καλύτερα ακόμα κι' από την original version.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου