Προς το περιεχόμενο

4(+1) Wheel Drive - In the court of the Crimson King.


Nestoras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειναι που εχω δουλεια ακομα........αλλιως... :-\

Και να έχεις! .....Στο εύχομαι...και σε ευχαριστούμε για τις αυτιές που έριξες..το ''Μπράβο'' σου το ξέρω.Δεν το γράφεις ή το λές εύκολα.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 82
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

H αληθεια παντα ενοχλει αλλα στην συγκεκριμενη περιπτωση δεν πιστευω να φοβισε κι'ολας.

 

Δε σε τιμά και πολύ να αυτοπροσδιορίζεσαι ως κάτοχος της "αλήθειας"...

 

Και εννοείται πως η γνώμη σου (γιατί περί αυτού πρόκειται και τίποτε περισσότερο) δεν "φόβισε"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε σε τιμά και πολύ να αυτοπροσδιορίζεσαι ως κάτοχος της "αλήθειας"...

 

Και εννοείται πως η γνώμη σου (γιατί περί αυτού πρόκειται και τίποτε περισσότερο) δεν "φόβισε"

Tι εννοεις οτι δεν με τιμα φιλε μου που ειδες γραμμενο οτι ειμαι κατοχος της αληθειας ;Ξαναδιαβασε τα μηπως εχεις κανει λαθος..ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ οτι ορισμενοι απο το Φορουμ που δεν ειναι στην πραγματικοτητα ενεργοι μουσικοι (αλλα πισω απο pc & mother keyboards +hitec συσκευες ) μερικες φορες διυλιζουν τον ΚΩΝΩΠΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ.

Και στο φιναλε μην με αναγκασετε να αρχιζω να κατεβαζω απο youtube διαφορες φαλτσοκαταστασεις γιατι μετα τι θα εχετε να πειτε. Τελος οποιος νομιζει οτι μπορει να τραγουδησει καλυτερα το συγκεκριμενο κομματι ας προσπαθησει και βλεπουμε .Και να φαντασθεις οτι το παιδι που τραγουδαει δεν τον ξερω ,βλεπεις πιθανοτατα οτι ρωταω το ονομα του .Παντως φιλε μου ΑΥΤΗ ειναι η αληθεια για την συγκεκριμενη περιπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι εννοεις οτι δεν με τιμα φιλε μου που ειδες γραμμενο οτι ειμαι κατοχος της αληθειας ;Ξαναδιαβασε τα μηπως εχεις κανει λαθος..ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ οτι ορισμενοι απο το Φορουμ που δεν ειναι στην πραγματικοτητα ενεργοι μουσικοι (αλλα πισω απο pc & mother keyboards +hitec συσκευες ) μερικες φορες διυλιζουν τον ΚΩΝΩΠΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ.

Και στο φιναλε μην με αναγκασετε να αρχιζω να κατεβαζω απο youtube διαφορες φαλτσοκαταστασεις γιατι μετα τι θα εχετε να πειτε. Τελος οποιος νομιζει οτι μπορει να τραγουδησει καλυτερα το συγκεκριμενο κομματι ας προσπαθησει και βλεπουμε .Και να φαντασθεις οτι το παιδι που τραγουδαει δεν τον ξερω ,βλεπεις πιθανοτατα οτι ρωταω το ονομα του .Παντως φιλε μου ΑΥΤΗ ειναι η αληθεια για την συγκεκριμενη περιπτωση.

 

όπως νομίζεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ οτι ορισμενοι απο το Φορουμ που δεν ειναι στην πραγματικοτητα ενεργοι μουσικοι (αλλα πισω απο pc & mother keyboards +hitec συσκευες ) μερικες φορες διυλιζουν τον ΚΩΝΩΠΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ.

 

 

Η αλήθεια είναι ότι πολλές φορές το παρακάνουμε με τις «κριτικές» (everyone is a critic  ;D ;)) και το... στίβουμε το κουνούπι  :D

 

Βέβαια ας μην ξεχνάμε ότι τόσο αυτοί που « εκτίθενται» μέσω της δουλειάς τους, το κάνουν εν γνώση του γεγονότος ότι θα υπάρξουν ανάμικτες αντιδράσεις ( θετικές και αρνητικές).

 

Από τη άλλη κατανοώ την θέση του Περικλή, που σου λέει «άλλο το σανίδι και άλλο το... PC)  ;D

 

Στην πρώτη περίπτωση ή παίζεις ή δεν... παίζεις  ;). Δεν έχει ούτε... κουμπέις, ούτε φέρε το πιο δω, κόλλα το πιο εκεί.

 

Βέβαια εκεί που θα «διαφωνήσω», είναι ότι και οι μεν και οι δε, έχουν δικαίωμα στην άποψη τους.

 

Και εν κατακλείδι,ψυχραιμία αδέρφια  ;) ;D its only rock n roll and I like it  ;D

 

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κωστα, δώσε και μερικές λεπτομέρειες αν θες. Πως εφτιαξες ή που βρήκες αυτα τα μελοτρα? Το φλαουτακι, μαζι με την αλλαγη pink floyd που ανεφερε ο Ray, με χτύπησαν στην καρδιά.

 

Το ep φανταζομαι είναι electro...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό μάλιστα ,είναι ένα καλό τραγούδι για διασκεύή από τους τετρακίνητους  :)

Δεν παιζουν επιτυχιες. :P

Ασε που τωρα εχουν πιασει το κεφαλαιο ''ελατε να πεθανουμε''. ;D

Οταν τελειωσουν,θα το σκεφτουν.. :P

 

Καλα..ολη μερα Κιθ ακους,τα θες και διασκευη? ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παιζουν επιτυχιες. :P

Ασε που τωρα εχουν πιασει το κεφαλαιο ''ελατε να πεθανουμε''. ;D

Οταν τελειωσουν,θα το σκεφτουν.. :P

 

Καλα..ολη μερα Κιθ ακους,τα θες και διασκευη? ;D

 

Κάνω συνεχείς ακροάσεις ,ώστε μόλις φτάσω στην ηλικία του Νέστορα σε καμιά 30αριά χρόνια να παίζω σαν του Κιθ Κρίμσον  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνω συνεχείς ακροάσεις ,ώστε μόλις φτάσω στην ηλικία του Νέστορα σε καμιά 30αριά χρόνια να παίζω σαν του Κιθ Κρίμσον  ;D ;D ;D

;D ;D ;D

Eισαι...κακουργος. :D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου