Προς το περιεχόμενο

πεταγμα της μελισσας - ΤΟ μπασο!


santso 4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  Παντως ειναι ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ.... ;D ;D

 

Ναι... ΟΚ, και μπράβο του.

 

Και;

 

   προς MODS - το πατε στα video καλυτερα πληζ?

 

Σωστά, να φτιάξουμε μια ενότητα βίντεο με θέμα "Κορυφαίες Αθλητικές Επιδόσεις".  ::) ;)

 

 

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστά, να φτιάξουμε μια ενότητα βίντεο με θέμα "Κορυφαίες Αθλητικές Επιδόσεις".  ::) ;)

 

Τον τελευταίο καιρό διακρίνω ένα ψιλομπέρδεμα μεταξύ του "μουσικός" και "ακροβάτης".  :-X

 

Συγνώμη πρός τον santso 4, αλλά αυτά τα βιντεάκια "κοιτάχτε-με-παίζω-1000-νότες-το-δευτερόλεπτο-τι-θεός-που-είμαι" δεν έχουν κανένα νόημα.

 

Ενώ αυτό το παλικάρι

http://www.noiz.gr/index.php?topic=190466.0

είναι ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ (και προφανώς αντίστοιχο ενδιαφέρον βίντεο).

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εδώ είναι ένα ακόμα παληκάρι-παικταράς:

 

 

μόνο που παίζει πρωτότυπες συνθέσεις και, εκτός από (αναμφισβήτητα) "ακροβάτης" είναι και μουσικάρα.

 

(έβαλα τον Tosin γιατί κι'αυτός έχει 400 χορδές  :P :P)

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Καλα ρε παιδια,τι βαρατε? σορυ αλλα εμενα ο μπασιστας στο κατω κατω μ΄αρεσε περισσοτερο. γουστα....

 

αλλα κι αν πουμε οτι "οκ,παιζει 1000 νοτες το λεπτο, so what" γιατι τον αλλον τον κιθαριστα τον βγαλατε παιχταρα αφου στην τελικη ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΑΝΕΙ? να σου πω την αληθεια τον ακουσα προχθες και σκυλοβαρεθηκα...αν και μου εδωσε αφορμη να βαλω κι εγω αυτον :P

.... Λεει ελα ντε και το ντε ερχεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρεμπιπτόντως, το τελευταίο Animals as leaders είναι απίστευτος δίσκος, μπήκε και στο billboard.

 

  Καλα ρε παιδια,τι βαρατε? σορυ αλλα εμενα ο μπασιστας στο κατω κατω μ΄αρεσε περισσοτερο. γουστα....

 

Καλά, δεν θα σκίσουμε και το βρακί μας  ;D

 

αλλα κι αν πουμε οτι "οκ,παιζει 1000 νοτες το λεπτο, so what" γιατι τον αλλον τον κιθαριστα τον βγαλατε παιχταρα αφου στην τελικη ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΑΝΕΙ? να σου πω την αληθεια τον ακουσα προχθες και σκυλοβαρεθηκα...αν και μου εδωσε αφορμη να βαλω κι εγω αυτον :P

 

Χμμμ,

 

Τον τελευταίο καιρό διακρίνω ένα ψιλομπέρδεμα μεταξύ του "μουσικός" και "ακροβάτης".  :-X

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Γιατι? ενας μουσικος δεν κανει να παιξει ενα γνωστο χιλιοπαιγμενο σε ολα τα οργανα δεξιοτεχνικο κομματι? Αυτοματως γι αυτο το λογο γινεται "ακροβατης"?

εξαλλου σε μπασο δεν το ειχα ξανακουσει και μ΄εντυπωσιασε και ερμηνευτικα, οχι μονο τεχνικα!

Οσο για τη μουσικοτητα του κιθαριστα σιγουρα ΔΕ θα σκισω εγω το βρακι μου ;D... γιατι δε μου ειπε τιποτα. Απο τετοια, γεματος ο τοπος....

.... Λεει ελα ντε και το ντε ερχεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου