Προς το περιεχόμενο

Παραγγελία από Αmazon.com


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά θέλω την βοήθειά σας.

Είχα παραγγείλει 2 βιβλία από αυτήν την εταιρεία αρχές Ιούνη και μου στέλνουν email ότι η αγορά είναι έγκυρη και την επόμενη μέρα θα μπουν στο πλοίο και θα φύγουν και θα φτάσουν 22/06-02/07.Την επόμενη μέρα έρχεται email ότι υπήρξε κάποιο πρόβλημα με τον αριθμό της κάρτας και πως αν δεν το διορθώσω το λάθος μέσα σε 2 μέρες, η αγορά θα ακυρωθεί.Δεν είχε γίνει κανένα λάθος γιατί τα λεφτά έχουν τραβηχτεί από την κάρτα μου.Βλέπω το account μου στην Amazon και δείχνει ότι η παραγγελία έχει φύγει.Εντωμεταξύ δεν μπορώ να τους στείλω email γιατί κάθε φορά που προσπαθώ να στείλω βγάζει error.Επίσης δεν βρίσκω τηλέφωνα να τους πάρω και να τους ξεχέσω!Έχω βρει πολλά παράπονα από πελάτες της Amazon για την ίδια εταιρεία στο internet.Ότι τους χρεώνουν την κάρτα χωρίς να έχουν πάρει κάτι και ότι κρύβουν τα τηλέφωνά τους.Δεν ξέρω τι να κάνω.Να περιμένω κι άλλο?

όποιος μπορεί κάνει, όποιος δεν μπορεί κρίνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο είναι το κόστος αυτών των βιβλίων;

 

(άσχετα το κόστος,τόσο μεγάλη εταιρία να είναι τόσο αναξιόπιστης ευθύνης δεν το νομίζω..)

 

Εκτός του να περιμένεις,μπορείς να κάνεις κάτι άλλο;

 

Υπενθύμιση:

1)ΜΗΝ χρησιμοποιείτε πιστωτικές κάρτες για τέτοιες αγορές.

2)Αν και ΜΟΝΟ αν πρόκειται να κάνετε τέτοιες αγορές,φροντίστε οι κάρτες να είναι ΜΟΝΟ "χρεωστικές" (prepaid).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Amazon είναι το καλύτερο κατάστημα σε όλο τον γ@μιμεν0 πλανήτη: αυτή πρέπει να είναι η αφετηρία της όποιας σκέψης σας.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Amazon είναι το καλύτερο κατάστημα σε όλο τον γ@μιμεν0 πλανήτη: αυτή πρέπει να είναι η αφετηρία της όποιας σκέψης σας.

 

Έγραψες eye :D

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Amazon είναι το καλύτερο κατάστημα σε όλο τον γ@μιμεν0 πλανήτη: αυτή πρέπει να είναι η αφετηρία της όποιας σκέψης σας.

 

Να είσαι σίγουρος!Βλέπω πόσο οργανωμένοι είναι με τις μ.....ες που κάνουνε.

 

Τα βιβλία που πήρα και περιμένω κοστίζουν γύρω στα 45 ευρώ σύνολο.\

Χρησιμοποίησα χρεωστική κάρτα.Εννοείται ότι δεν μπλέκουμε πιστωτικές σε κάτι τέτοια!

όποιος μπορεί κάνει, όποιος δεν μπορεί κρίνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψαξε ΚΑΛΑ το site τους,θα βρεις τις ΕΤΟΙΜΕΣ φορμες επικοινωνιας μαζι τους (οχι κατευθειαν email ΔΕΝ μπορεις να τους στειλεις και ειναι απολυτα λογικο οταν εχεις 500.000.000 πελατες οπως αυτοι)

 

ΕΙΝΑΙ το καλυτερο κατ/μα του κοσμου και αν κανεις τα ΣΩΣΤΑ βηματα θα εξυπηρετηθεις οπως και δηποτε.... :wink:

 

Υπενθύμιση:

1)ΜΗΝ χρησιμοποιείτε πιστωτικές κάρτες για τέτοιες αγορές.

2)Αν και ΜΟΝΟ αν πρόκειται να κάνετε τέτοιες αγορές,φροντίστε οι κάρτες να είναι ΜΟΝΟ "χρεωστικές" (prepaid).

 

δηλ. εγω και εκατομμυρια αλλοι πελατες του amazon εδω & 10 χρονια που χρησιμοποιουμε πιστωτικες ειμαστε απλα..τυχεροι? :roll:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να είσαι σίγουρος!Βλέπω πόσο οργανωμένοι είναι με τις μ.....ες που κάνουνε. Τα βιβλία που πήρα και περιμένω κοστίζουν γύρω στα 45 ευρώ σύνολο.\

Χρησιμοποίησα χρεωστική κάρτα.Εννοείται ότι δεν μπλέκουμε πιστωτικές σε κάτι τέτοια!

 

Τίποτε δεν εννοείται εκτός από αυτό που σου έγραψα, όχι διότι το έγραψα εγώ αλλά διότι το ξέρουν όλοι. Έλεγξε την εγκυρότητα του e-mail που λες ότι έλαβες πριν προχωρήσεις σε άλλες ενέργειες. Αυτό που ισχύει, είναι αυτό που βλέπεις στο account σου, όχι αυτό που είδες σε κάποιο e-mail.

 

A, και κάτι ακόμη, μιλάς για το Amazon.Com ή το Amazon.Co.Uk ?

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ότι παραγγέλνω συχνά αλλά ότι έχω πάρει μέχρι τώρα δεν είχα ποτέ ούτε το ελάχιστο πρόβλημα.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α) Στο πλοίο??????

 

β) Γιατί πήρες από Amazon.com και όχι από UK?

 

γ) Αν υπάρχουν τώρα online καταστήματα αυτό οφείλετε στο Amazon. Μπορεί να πηγαίνει κατα διαόλου οικονομικά αλλά εξακολουθεί να είναι το Νο1 κατάστημα στο κόσμο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπενθύμιση:

1)ΜΗΝ χρησιμοποιείτε πιστωτικές κάρτες για τέτοιες αγορές.

2)Αν και ΜΟΝΟ αν πρόκειται να κάνετε τέτοιες αγορές' date='φροντίστε οι κάρτες να είναι ΜΟΝΟ "χρεωστικές" (prepaid).[/quote']

 

δηλ. εγω και εκατομμυρια αλλοι πελατες του amazon εδω & 10 χρονια που χρησιμοποιουμε πιστωτικες ειμαστε απλα..τυχεροι? :roll:

 

Τους έχεις πλήρη εμπιστοσύνη; γιατί εγώ νόμιζα καλά είναι να κρατάς πόρτες κλειστές σε τέτοιες αγορές.

 

Το Amazon είναι το καλύτερο κατάστημα σε όλο τον γ@μιμεν0 πλανήτη: αυτή πρέπει να είναι η αφετηρία της όποιας σκέψης σας.

Νομίζω αν έλειπαν μερικά κοσμιτικά επίθετα θα ήταν καλύτερα.Όσον αφορά΄την σκέψη μας γι'αυτό το κατάστημα και για το κάθε άλλο,άστο στην προσωπική κρίση του καθενός.

 

Υ.Γ. Σίγουρος για κάτι; Σίγουρος...για ΤΙΠΟΤΑ.

 

Πάντα φιλικά Wow!.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου