Προς το περιεχόμενο

The NOIZ Circus presents: The Lousy T-Shirts - I Don't Need No Doctor


Haris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Έτσι γίνονται σωστά οι δουλειές!

Χάρη, μια παρατήρηση αν μου επιτρέπεις….και μην με βαρέσεις :P ;D ;D, γιατί ήδη έφαγες μεγάλο παίδεμα. (κράτα την για μελλοντικές ανάλογες καταστάσεις)

Επειδή ο ήχος είναι τέλειος, για να κολλάει θα έλεγα να ρίξεις στην εικόνα το frame rate στα 25 frames per second , να το κάνει πιο «κινηματογραφικό» και θα δένει καλλίτερα με τον άρτιο (πλέον ) ήχο!

Θα φάω ξύλο το αισθάνομαι  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 82
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Moderator

Έτσι γίνονται σωστά οι δουλειές!

Χάρη, μια παρατήρηση αν μου επιτρέπεις….και μην με βαρέσεις :P ;D ;D, γιατί ήδη έφαγες μεγάλο παίδεμα. (κράτα την για μελλοντικές ανάλογες καταστάσεις)

Επειδή ο ήχος είναι τέλειος, για να κολλάει θα έλεγα να ρίξεις στην εικόνα το frame rate στα 25 frames per second , να το κάνει πιο «κινηματογραφικό» και θα δένει καλλίτερα με τον άρτιο (πλέον ) ήχο!

Θα φάω ξύλο το αισθάνομαι  ;D ;D

 

Πες του τα... πες του τα... διαφορετικά θα τον απολύσουμε και θα φέρουμε τον Κόπολα  ;D ;D ;D

 

Καλά ποιος είναι αυτός ο τραγουδισταράς... Φέρτε τον μου τώρα, του έχω έτοιμο συμβόλαιο και κλεισμένη περιοδεία  ;D ;D ;D 

 

 

ΥΓ: Αν ο Κόπολα δεν μπορέσει λόγο υποχρεώσεων με τίποτα... γκρουπάκια (πχ Stones  ;D ;D ;D), Λάκη αναλαμβάνεις εσύ...  ;D ;D ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Αν ο Κόπολα δεν μπορέσει λόγο υποχρεώσεων με τίποτα... γκρουπάκια (πχ Stones  ;D ;D ;D), Λάκη αναλαμβάνεις εσύ...  ;D ;D ;D

 

O Χάρης είναι συνάδελφος!

Απαγορεύεται η άγρα πελατών (με ψεύτικες  υποσχέσεις για καλό αποτέλεσμα  ;D).

Θες να περάσω «πειθαρχικό» για αθέμιτο ανταγωνισμό από την επιτροπή δεοντολογίας του noiz , με πρόεδρο πειθαρχικού τον Ανέστη που μου έχει και άχτι  ;D ;D!

Άλλωστε ο Χάρης είναι καλλίτερος από εμένα!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

Άλλωστε ο Χάρης είναι καλλίτερος από εμένα!

 

Βρε ναι, είναι.  Αλλά στα δικά σου clip υπάρχει μια άλλη... αισθητική πιο... καλλίγραμη  ;D ;D ;D ;D ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θες να περάσω «πειθαρχικό» για αθέμιτο ανταγωνισμό από την επιτροπή δεοντολογίας του noiz , με πρόεδρο πειθαρχικού τον Ανέστη που μου έχει και άχτι  ;D ;D!

μα και εγώ διδάσκομαι από τη μεθοδολογία σου...είμαι θαυμαστής...

 

Το dress code σου έχω άχτι!!! ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λάκη, ευχαριστώ για τη συμβουλή, θα το έχω υπόψη μου για το μέλλον.

 

Τέρυ δεν το πιστεύω ότι η πρώτη σου επιλογή ήταν ο Coppola και η δεύτερη ο Λάκης!

 

Άλλωστε ο Χάρης είναι καλλίτερος από εμένα!

Μπα σε καλό σου, μ' έκανες και γέλασα! ;D

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Το dress code σου έχω άχτι!!! ;D ;D

 

Το ίδιο κάνει! Η ποινή θα είναι η ίδια (άλλα τα παραγωγικά αίτια της βούλησής σου) :P  ;D

 

Τέρυ δεν το πιστεύω ότι η πρώτη σου επιλογή ήταν ο Coppola και η δεύτερη ο Λάκης!

Και αυτός στο πειθαρχικό!  ;D

 

Χάρη ,σοβαρά μιλάω. Άσε το συγκεκριμένο, που ήταν ειδικά για το live, και έπρπεπε να παίζεις drums.  Έχεις «γωνία». Εγώ μόνο τη φάτσα μου μοστράρω (ψάχνω για νύφη)  :P ;D.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χάρη ,σοβαρά μιλάω. Άσε το συγκεκριμένο, που ήταν ειδικά για το live, και έπρπεπε να παίζεις drums.  Έχεις «γωνία».

Είσαι πολύ καλός άνθρωπος, αλλά εντάξει θα συμφωνήσω ότι δεν είμαι τελείως άχρηστος! ;D

 

Όσο για τη νύφη, μην περιμένεις να την βρεις από το Noiz! ;D Πρέπει να διευρύνεις το κοινό σου!

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Tι εφέ βάλατε στο τραγουδιστή και ακούγεται σαν τη Lady Gaga;

 

Αυτό... Ονομάζεται analog avgoulaizer  ;D ;D ;D και το χρησιμοποιεί ο τραγουδιστής πριν το live...

 

 

ΥΓ: Η χρήση γίνεται με μέτρο γιατί μπορεί να ανεβάσεις... χοληστερίνη  ;D

raw-egg-1024x837.thumb.jpg.1d6395990d6d97f2dc7f560bd3263475.jpg

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου