Προς το περιεχόμενο

The NOIZ Circus presents: The Lousy T-Shirts - I Don't Need No Doctor


Haris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απλά με εξέπληξε που δέχτηκε να παίξει blues-οειδή!

Άμα τον πληρώνεις...παίζει και τούρκικα καλά!!! ;D Και μένα με πλησίασε...αλλά δεν δέχθηκα την εκμετάλευση ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 82
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Παιδιά σας ευχαριστούμε για τα καλά σας σχόλια αν και χωρίς να το καταλαβαίνετε αποτρέπετε το Χάρη από το να ανεβάσει τα άλλα δύο. ;D

 

Από την μία οι κιθαρίστες και τα απειλητικά τους headstock, από πίσω ο γερανός του overhead, πιο εκεί ενισχυτές- stand- καλώδια, παραδίπλα πετάλια

 

Αυτό δεν είναι τίποτα αγαπητέ. Εγώ σε δεδομένη φάση, επιστρέφοντας στη θέση του τραγουδιάρη, τράβηξα και μια γερή κουτουλιά στο μικρόφωνο η οποία ευτυχώς δεν έγινε ευρέως αντιληπτή.

 

Επίσης εξασκήθηκα στο άνοιξε-κλείσε πεταλιού με αριστερό πόδι, καθότι η πεταλιέρα του Longshadow δεν έφτανε να έρθει στα δεξιά μου. ;D

 

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Άμα τον πληρώνεις...παίζει και τούρκικα καλά!!! ;D Και μένα με πλησίασε...αλλά δεν δέχθηκα την εκμετάλευση ;D ;D

Έλα υπερβολικέ, τι σου ζήτησα; Μόνο ένα Marathon customshop bass από ανακυκλωμένα κουτάκια κοκακόλας με plastic veneer από σακούλα Σκλαβενίτη...  ;D Αλλά τέτοιος είσαι...

 

@Shelter. Κοίτα, ας αρχίσουμε από το ότι δεν τα παίζω και τόσο... blues τα κομμάτια  ;D. Μετά, ε, τρόπο τεινά παίξαμε και άλλα πράγματα (Beck, Stones, όχι με τα παιδιά, με τα άλλα... παιδιά  ;)). Ακόμα και του Gregg το κομμάτι (που ήτο Blues  ;D) το funkαραμε ρυθμικά (και ψοφάω για κάτι τέτοια  :D).

 

Από την άλλη τον «γιατρό» δεν τον αντιμετώπισα ως blues, καθώς ξεφεύγει από τη «κλασική» φόρμα. Αντίθετα γουστάρω το groove του που ενδύκνειται για να ρίξεις και καμία... σφαλιάρα στο μπάσο   ;D

 

@JJ: Ήσουν και εσύ επικίνδυνος, αλλά όχι... Νέστορας (αρχηγός του καράτε)  ;D ;D ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά είμαι στην δουλειά και έκανα κατάληψη σε άλλο pc (το δικό μου δεν έχει internet), που όμως δεν έχει ήχο :D κι έτσι θα το δω αύριο (που θα γυρίσω απ' τη δουλειά ;D)!

Και οι δύο με πολύ άγχος, ο τρίτος να κυνηγάει την κάσσα on the fly, αλλά.....και λοιπόν?

Μαμήσατε και οι τέσσερεις!

 

Εγώ σε δεδομένη φάση, επιστρέφοντας στη θέση του τραγουδιάρη, τράβηξα και μια γερή κουτουλιά στο μικρόφωνο η οποία ευτυχώς δεν έγινε ευρέως αντιληπτή.

Μην είσαι τόσο σίγουρος (και δεν είμαι Εβραίως).;D ;D ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους!!! Ένας άνθρωπος που κατάλαβε το... δράμα που βίωσα  ;D Δεν μπορούσα να κάνω μισό βήμα...

 

Από την μία οι κιθαρίστες και τα απειλητικά τους headstock, από πίσω ο γερανός του overhead, πιο εκεί ενισχυτές- stand- καλώδια, παραδίπλα πετάλια  :)

 

Μιλάμε δεν είμαι εγώ για... συνωστισμούς... θέλω άπλα για να αλυχτήσω  ;D ;D ;D

 

Μόνο όταν θα κατέβεις και θα αλώσουμε τα big stages θα βρω την ευτυχία μου...  ;D ;)   

Φρικη λεμε... ;D

Να σαι σαν αλυσσοδεμενος και να χεις και το Νεστορα να σε περιμενει στη γωνια αμα σου φυγει καμια ψιλη. :D

 

Τιποτα νευριασμενο ειχε η βραδια ;D,ή κινηθηκε σ αυτο το στυλ?

Λιγη αδρεναλινη ρ αδερφε..κανα ντραιβ παραπανω,καμια μπαγκετα σπασμενη,κατι τελοσπαντων... :D

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστηχώς έχασα το noiz circus, ειχα dilivery παιδικό πάρτυ - φτηνές δικαιολογίες.

Απο το κομμάτι που άκουσα ξεχώρισα τον τραγουδιστή Σπύρο JJ ? αλλά όχι για τις ικανότητες του στο τραγούδι.

οχι οτι οι άλλοι υστέρησαν, gvour με την τελε? δεν ακουσα καμμια άουτ νοτα!

Στα τύμπανα ο Harris? πολύ καλός! Στο μπάσο ο Roscoe? νεαρότατος φάνκυς!

Περιμένουμε και άλλα video! Στις 12 Δεκ. τι έχει? συνέχεια μέ άλλα γρουπ? χάνω επεισόδια..

 

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μια χαρά είναι.

Η ατμόσφαιρα του live δεν κρίνεται από βιντεάκια.

Το αποτέλεσμα ήταν και δείχνει καλό.

 

Σπύρο έχεις άγχος και απειρία (άτσα ο παλαίουρας) και κάνεις το λάθος και ζορίζεσαι με λαρύγγι. Άμα το καλμάρεις και το γυρίσεις από διάφραγμα/στήθος θα δεις ότι είσαι μια χαρά. Έτσι μου λένε τουλάχιστον.

Κι εγώ το ίδιο με σένα κάνω.

Αλλά κι αλλιώς να το κάνω, σωτηρία δεν υπάρχει για μένα.  :-[

Αλλά κοιτάζω να το διασκεδάζω όσο είμαι επάνω.  ;)

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φρικη λεμε... ;D

Να σαι σαν αλυσσοδεμενος και να χεις και το Νεστορα να σε περιμενει στη γωνια αμα σου φυγει καμια ψιλη. :D

Στις 11:13 ΑΚΡΙΒΩΣ! ;D ;D ;D

 

Λιγη αδρεναλινη ρ αδερφε..κανα ντραιβ παραπανω

Αν ακούσεις Νέστορα στο cause we've ended as lovers που έβγαζε απίστευτο νεύρο και  συναίσθημα (έπαθα μεγάλη πλάκα) δεν θα αντέξεις άλλο drive.

Αφού στην μέση του κομματιού και πάνω στο σόλο του Νέστορα έφυγαν με δάκρια στα μάτια τρείς από τις έξι μοντέλλες (φίλες της ξαδέρφης του Jazzjoker) γιατί θεώρησαν ότι ο Νέστορας απήυθυνε σε αυτές το νόημα του τίτλου του κομματιού! ;D ;D

 

Αλλά κοιτάζω να το διασκεδάζω όσο είμαι επάνω.  ;)

Περνάει και στους από κάτω αυτό Κώστα. Είσαι ξεσηκωτικός. ;)

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

Τιποτα νευριασμενο ειχε η βραδια ;D,ή κινηθηκε σ αυτο το στυλ?

Λιγη αδρεναλινη ρ αδερφε..κανα ντραιβ παραπανω,καμια μπαγκετα σπασμενη,κατι τελοσπαντων... :D

 

 

 

 

Και ναι και όχι... Είχε νευριασμένο αλλά με άισθημα (και γκάζια) Jeff Beck, είχe του Gregg (που το ψιλο μπουμπούνισαν οι δυό τους  ;D)...

 

Αλλά τι να σου λέω... Που είναι αυτός ο... τομαροκρούστης να ανεβάσει και τα άλλα τα video να έχετε ιδίαν άποψη...  ;D ;D ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου