Προς το περιεχόμενο

Homemade πετάλια.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ε... χελόου Χιούστον ντου γιου χίαρ μι? Είπα ότι χρησιμοποιεί διαφορετικά τρανζίστορς? Aν σκεφτόσουν λίγο ίσως καταλάβαινες πως μιλούσα για τις ακριβές έως ηλιθιωδώς ακριβές μπουτίκες - κλώνους του Fuzz Face, όχι για το Fuzz Factory. Θα παρακαλούσα επίσης να κόψεις το ειρωνικό υφάκι γιατί συντηρείς ένα νοσηρό κλίμα.

 

καταρχάς το ειρωνικό ύφος το συντηρείς εσύ με τις δήθεν ελληνοαγγλικες εξυπνάδες σου και το δήθεν υφάκι διότι εγώ φαίνεται ποιος είμαι και αναλαμβάνω την ευθύνη των όσων γράφω ενώ εσύ είσαι ένας ανώνυμος , αν είσαι κατασκευαστής ,σχεδιαστής πεταλιών γνώστης , ειδικός κατιτις τέλος πάντων πες σαν αγοράκι ρε Γκίλμουρ είσαι μ.... διότι εγώ φτιάχνω και είναι έτσι αλλά με το να γκουγκλάρεις και να γράφεις ότι μαλ... διαβάζεις δεν αποδικνύεις την εξυπνάδα σου ...

 

δεν το συνεχίζω

 

αναμένω τωρα την κλασική αλλαγή υφους ξαφνικά σε φιλοσοφικό και καλού παιδιου του φόρουμ  ..προκειμένου να βγώ λάθος με την συμπεριφορά μου .... κλασικο φαινόμενο

 

παιδιά όποιος θέλει βοήθεια και πιστευει οτι μπορω να βοηθήσω εδω είμαστε καλό μεσημέρι σε όλους ευχαριστώ και σόρυ για την αναίτια ταλαιπωρία σας για προσωπικό θέμα που δεν σας αφορά

www.analogdesignaudio.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 48
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

DG,BS:

 

Θερμή παράκληση σε αμφότερους: κατέχετε το αντικείμενο, και δεν έχετε κάτι να χωρίσετε. Είναι σαφές ότι πρόκειται για παρεξήγηση μέχρι στιγμής, οπότε, φροντίστε οι απαντήσεις σας να είναι επί της ουσίας και χωρίς σχόλια επί προσωπικού.

 

Ευχαριστώ

 

p.s. Reborn, see me after class.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά σας ΘΕΡΜΟΠΑΡΑΚΑΛΩ επειδή ο bloody είναι ένας άνθρωπος που σέβομαι απόλυτα την γνώση του (και τη γνώμη του) απάνω σε πετάλια και γενικά στο θέμα του ήχου και ο david φένεται ότι κατέχει το Know how μην αρπάζεστε! Αλήθεια τώρα... Θα μπορούσατε να κάνετε υπέροχο συνδυασμό και να βοηθήσετε πάρα πολύ όλους μας που διαβάζουμε το thread και να μάθουμε πολλά πράγματα! Σόρρυ για το offtopic...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταρχάς το ειρωνικό ύφος το συντηρείς εσύ με τις δήθεν ελληνοαγγλικες εξυπνάδες σου και το δήθεν υφάκι διότι εγώ φαίνεται ποιος είμαι και αναλαμβάνω την ευθύνη των όσων γράφω ενώ εσύ είσαι ένας ανώνυμος , αν είσαι κατασκευαστής ,σχεδιαστής πεταλιών γνώστης , ειδικός κατιτις τέλος πάντων πες σαν αγοράκι ρε Γκίλμουρ είσαι μ.... διότι εγώ φτιάχνω και είναι έτσι αλλά με το να γκουγκλάρεις και να γράφεις ότι μαλ... διαβάζεις δεν αποδικνύεις την εξυπνάδα σου ...

 

αναμένω τωρα την κλασική αλλαγή υφους ξαφνικά σε φιλοσοφικό και καλού παιδιου του φόρουμ  ..προκειμένου να βγώ λάθος με την συμπεριφορά μου .... κλασικο φαινόμενο

 

To παραπάνω είναι προφανές πως γράφτηκε εν θερμώ, και ως επιθετική συμπεριφορά σε προσωπικό επίπεδο, και άχρηστη ως προς την συζήτηση και χωρίς συνεισφορά σε αυτήν, δεν σχολιάζεται από εμένα.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ bloody sunday

σιγουρα γραφτηκε εν θερμω, αλλα αυτο ηταν καταληξη μιας πορειας που μοιραζεσται εξισου την ευθυνη.τωρα το ποιος αναψε τα αιματα δεν εχει σημασια νομιζω

 

@ david gilmour .Αν φτιαξω ενα πεταλι για παρτη μου κοστιζει οσο τα υλικα .Το ιδιο και για τους κολλητους μου.Αν ομως γινει περιπλοκο και μου ζητησουν 10 ασχετοι σε μενα και δεχ8ω , 8α τους παρω και κατι για τον κοπο μου , και παραπερα γινεται και πιο περιπλοκο απ αυτο (τυχαιο το παραδειγμα).Φυσικα και υπαρχει ενα καπελο στις τιμες που δε μπορεις να εντοπισεις το που οφειλεται , μπορεις να πεις οτι ειναι η αποφαση της εταιρειας για το κερδος της.Αλλα σιγουρα ο bloody sunday σου πε δυο τρια πραγματα που καθονται πανω στην τιμη μιας εταιρειας.Εσυ και οι φιλοι σου που 'στε απαλλαγμενοι απ αυτα εισαστε τυχεροι. ;).

We are here to make you think about death and get sad and stuff

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλα σιγουρα ο bloody sunday σου πε δυο τρια πραγματα που καθονται πανω στην τιμη μιας εταιρειας.Εσυ και οι φιλοι σου που 'στε απαλλαγμενοι απ αυτα εισαστε τυχεροι. ;).

+1000

Το γεγονός πως ένας ερασιτέχνης DIYer δε χρειάζεται να κάνει ερευνα και ακολουθεί την πεπατημένη, αφαιρεί ΠΟΛΥ από το κόστος παραγωγής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γεγονός πως ένας ερασιτέχνης DIYer δε χρειάζεται να κάνει ερευνα και ακολουθεί την πεπατημένη, αφαιρεί ΠΟΛΥ από το κόστος παραγωγής.

 

Μην το λες  ;) Ανάλογα με το πόσο θέλει να εμβαθύνει ο καθένας και να πειραματιστεί. Και μην ξεχνάς το τρελό διάβασμα και ψάξιμο που θέλει πριν αρχίσεις ένα project (δεδομένου ότι θες να βγει κάτι καλό). Απλά επειδή το κάνει κανείς αυτό για προσωπική ευχαρίστηση δεν εμφανίζεται ως κόστος.

 

ΥΓ-τρολλιά  :P Τα ίδια ακριβώς που έχουν γραφτεί στο θρεντ ισχύουν και για τους ενισχυτές  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην το λες  ;) Ανάλογα με το πόσο θέλει να εμβαθύνει ο καθένας και να πειραματιστεί. Και μην ξεχνάς το τρελό διάβασμα και ψάξιμο που θέλει πριν αρχίσεις ένα project (δεδομένου ότι θες να βγει κάτι καλό). Απλά επειδή το κάνει κανείς αυτό για προσωπική ευχαρίστηση δεν εμφανίζεται ως κόστος.

 

+1000

Ο DIYer δεν γεννήθηκε με την γνώση έτοιμη. Έχει τύχει σε project να έχω κάνει 2 μήνες έρευνα πρίν πιάσω κολλητήρι στα χέρια. Κατά πόσο βέβαια κάτι τέτοιο μπορεί να κοστολογηθεί, παραμένει ένα ερώτημα.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου