Προς το περιεχόμενο

Αγορα rack rails...help


Προτεινόμενες αναρτήσεις

πολύ trivia η ερώτηση σου, παρ' όλα αυτα τυχαίνει να έχω ένα φυλλάδιο απο εταιρία που κατασκεύαζει rack και προμηθέυει trails κτλ, όμως δυστυχώς οι πληροφορίες είναι λίγες. Η εταιρία λέγεται Ι.&Ε. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Ο.Ε βρίσκεται στην Παλλήνη και κατασκευαζει τα flexi rack, δυστυχώς δεν υπάρχει ούτε τηλέφωνο ούτε ακριβής διεύθυνση αλλα μπορείς να δοκιμάσεις στις υπηρεσίες τηλεφωνικού καταλόγου ΟΤΕ κτλ.

 

Ελπίζω να βοήθησα. Αν βρείς τηλέφωνο - διέυθυνση κάνε ενα post να το δώ κι εγώ!

e are the knights who say...Ni

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ trivia η ερώτηση σου, παρ' όλα αυτα τυχαίνει να έχω ένα φυλλάδιο απο εταιρία που κατασκεύαζει rack και προμηθέυει trails κτλ, όμως δυστυχώς οι πληροφορίες είναι λίγες. Η εταιρία λέγεται Ι.&Ε. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Ο.Ε βρίσκεται στην Παλλήνη και κατασκευαζει τα flexi rack, δυστυχώς δεν υπάρχει ούτε τηλέφωνο ούτε ακριβής διεύθυνση αλλα μπορείς να δοκιμάσεις στις υπηρεσίες τηλεφωνικού καταλόγου ΟΤΕ κτλ.

 

Ελπίζω να βοήθησα. Αν βρείς τηλέφωνο - διέυθυνση κάνε ενα post να το δώ κι εγώ!

e are the knights who say...Ni

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ trivia η ερώτηση σου, παρ' όλα αυτα τυχαίνει να έχω ένα φυλλάδιο απο εταιρία που κατασκεύαζει rack και προμηθέυει trails κτλ, όμως δυστυχώς οι πληροφορίες είναι λίγες. Η εταιρία λέγεται Ι.&Ε. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Ο.Ε βρίσκεται στην Παλλήνη και κατασκευαζει τα flexi rack, δυστυχώς δεν υπάρχει ούτε τηλέφωνο ούτε ακριβής διεύθυνση αλλα μπορείς να δοκιμάσεις στις υπηρεσίες τηλεφωνικού καταλόγου ΟΤΕ κτλ.

 

Ελπίζω να βοήθησα. Αν βρείς τηλέφωνο - διέυθυνση κάνε ενα post να το δώ κι εγώ!

e are the knights who say...Ni

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες αργότερα...

Τελικά τι απέγινε, βρήκατε τις ράγες  ???

 

Ψάχνω και εγώ (για άλλη χρήση με υπολογιστές όμως). Αν βρήκατε, είναι για 19" με στρογγυλές ή τετράγωνες (χεχε) τρύπες?

 

btw η εταιρία Ι&Ε ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ έχει και ιστοσελίδα http://www.metaltech.gr αλλά δε νομίζω οτί ενδιαφέρονται για λιανική...

 

Cheers!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον συμπολιτες...

 

Βρηκα ραγες στην Χαριλαου Τρικουπη.Ειναι καμια 200αρια μετρα πριν βγουμε Αλεξανδρας στο αριστερο μας χερι οπως ανεβαινουμε για Αλεξανδρας.Ειναι ενα μαγαζι που μοιαζει σαν να νοικιαζει συστηματα ηχου.Φτιαχνει ολων των ειδων τα κουτια και πουλαει και ολα τα σχετικα εξαρτηματα.

 

Δεν θυμαμαι ουτε ονομα ουτε αριθμο αλλα δεν ειναι δυσκολο να το βρητε.

 

Αυτα............................................................................................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου