Προς το περιεχόμενο

Funky shadow


gemini

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαλημερα...

Βρηκα την ευκαιρια σημερα,κυριακη,να σας παρουσιασω το καινουριο μου κομματι....Γραμμενο με την ιδια παντα συνταγη....studios Akis home....Eυχαριστω εκ των προτερων,για οποιαδηποτε γνωμη σας,καλη η κακη.... :)

Too_drunk_to_funk.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί βρε κλείσατε τον κιθαρίστα μέσα στη ντουλάπα;  ;D

Maybe cause he was too drunk to funk, right? ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και 'γω που ήμουν προετοιμασμένος γι' αυτό. :-[

 

 

Γιατί τόσο ψοφια η ηχογράφησή σου;

Eχεις δικιο Νεστορα...Αστοχος ο τιτλος...Αυτο το κομματι απο dead kennedys,το ειχα ακουσει πολυ παλια,και σε καποια διασκευη απο αλλο γκρουπ...Τις ηχογραφησεις που κανω,τις κανω μονος μου,παιζοντας ολα τα οργανα δηλ,κιθαρες, μπασο,και αρμονιο αν χρειαζεται...Οταν παιζεις με αλλους μαζι,βγαινει αλλο feeling...Σε ευχαριστω,νασαι καλα!!!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί βρε κλείσατε τον κιθαρίστα μέσα στη ντουλάπα;  ;D

Τον εβγαλα απο την ντουλαπα φιλε μου...Ανεβασα λιγο την ενταση... ;)

Αλλαξα και τον τιτλο,αλλα δεν ξερω πως γινεται η διορθωση απο την αρχη του post ???

funky_shadow.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Maybe cause he was too drunk to funk, right? ;D

Δεν θα σου απαντησω στα αγγλικα φιλε fusiongtr...O καθε μουσικος-κιθαριστας,κανει ο,τι μπορει-οπως μπορει...Ετσι μαθαινουμε,και παντα θα μαθαινουμε.Αν θελεις,σου το στελνω διχως σολο να το βαλεις εσυ...Τι λες?????...Φιλικα...καλες γιορτες σε ολους!!!! :D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου άρεσε το κομμάτι και το groove αλλά το θάβει πολύ η ηχογράφηση κατά τη γνώμη μου. Με τι γράφεις αν επιτρέπεται; Ιδίως όσον αφορά στην κιθάρα;

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα σου απαντησω στα αγγλικα φιλε fusiongtr...O καθε μουσικος-κιθαριστας,κανει ο,τι μπορει-οπως μπορει...Ετσι μαθαινουμε,και παντα θα μαθαινουμε.Αν θελεις,σου το στελνω διχως σολο να το βαλεις εσυ...Τι λες?????...Φιλικα...καλες γιορτες σε ολους!!!! :D

Βρε φίλε gemini μην αρπάζεσαι. Πλάκα έκανα (και ίσως όντως να το παράκανα).

Όμως το δεύτερο που ανέβασες και ακούγεται καθαρά η κιθάρα μαμεί. Πολύ ωραίο παίξιμο. :)

Και ωραίο κομμάτι. Επίσης αν παίζεις και όλα τα όργανα, τι να λέμε!

Μπράβο!

Μακάρι να μπορούσα να παίξω κι εγώ έτσι! :'(

 

ΥΓ. Αν παρεξήγησες αυτό που έγραψα στα Αγγλικά και αισθάνεσαι ότι κάπου σε πρόσβαλα σου ζητώ συγγνώμη. Σίγουρα δεν είχα τέτοια πρόθεση!

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΓ. Αν παρεξήγησες αυτό που έγραψα στα Αγγλικά και αισθάνεσαι ότι κάπου σε πρόσβαλα σου ζητώ συγγνώμη. Σίγουρα δεν είχα τέτοια πρόθεση!

Kαλημερα φιλε fusiongtr!!

Δεν αρπαχτηκα,καθολου... ;D ;DΤο σχολιο σου ειχε μια καλη δοση χιουμορ και πραγματικα μου αρεσε...Και εγω πολλες φορες,αυτοσαρκαζομαι...Και εγω πολλες φορες,απαντω ετσι...Δεν χρειαζεται προπαντων να ζητας συγνωμη...Οταν εκθετουμε μουσικη και τραγουδια δικα μας,πρεπει να ειμαστε προετοιμασμενοι για καθε σχολιο...Και δεν ειναι απαραιτητο να αρεσει σε ολους οσους το ακουνε...Ουτως η αλλως,εκθετουμε το εαυτο μας εδω,και καλο ειναι να ακουμε αληθειες,οσο και να μας απογοητευουν...Και αυτο ειναι πολες φορες καλλιτερο απο την σιωπη και την αδιαφορια...Σε ευχαριστω,και,καλες γιορτες!!!! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου