Προς το περιεχόμενο

The Dust Pan Experiment Live @ Πολύτεχνο Κέρκυρα


if_it_is

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παντως δεν περιμενα τιποτε λιγοτερο απο Κερκυραιους (τοχουν πως να το κανουμε !!!!) Ωραιος χωρος παντως φαινεται αντε και σ'ανωτερα παιδια !! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πάλι ευχαριστώ πολύ παιδιά για τα όμορφα σχόλια!

 

Παντως δεν περιμενα τιποτε λιγοτερο απο Κερκυραιους (τοχουν πως να το κανουμε !!!!) Ωραιος χωρος παντως φαινεται αντε και σ'ανωτερα παιδια !! ;)

 

Μόνο ο drummer είναι κερκυραίος! Οι άλλοι 2 είμαστε απλά ξενιτεμένοι φοιτητές του μουσικού στο νησί! ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ζηλύω ρε μάγκες, φοιτητές του Μουσικού στη Κέρκυρα, για μένα αυτο είναι χλιδή,  αυτό ακριβώς θα έκανα αν είχα μια δεύτερη ευκαιρία...

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ζηλύω ρε μάγκες, φοιτητές του Μουσικού στη Κέρκυρα, για μένα αυτο είναι χλιδή,  αυτό ακριβώς θα έκανα αν είχα μια δεύτερη ευκαιρία...

 

Πλάκα έχει αρκεί να πάρουμε και κανα χαρτί πριν βαρέσει διάλυση η φάση εδώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μπράβο και από εμένα παιδιά. Γούσταρα πολύ το rhythm section, τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς στον εξαίρετο μπασίστα σας  ;) που εκτός του ότι τα βαράει καλά παίζει και με Fender  8) 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπραβο παιδια!

 

και ο αλεξ στο μπασο κορυφη!  ;)

 

;)

 

Μπράβο και από εμένα παιδιά. Γούσταρα πολύ το rhythm section, τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς στον εξαίρετο μπασίστα σας  ;) που εκτός του ότι τα βαράει καλά παίζει και με Fender  8) 

 

Θα το μεταβιβάσω! και αν του πεις για οτιδήποτε άλλο εκτός από Fender του ανάβουν τα λαμπάκια! αφού τον τσιγκλάμε συνέχεια με κάτι Fodera και Pedula κτλ! :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου