Προς το περιεχόμενο

Αγορά Epiphone Les Paul Custom Zakk Wylde Bullseye BOHΘΕΙΑ!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για την δικιά σου λέω φίλε.... ;D

 

Εκεί φτιάχνεις ογαριασμό και στην στέλνει Ελλάδα με τι κόστος(μεταφορικών), με ποια εταιρία και έχει και δολλάρια απότι είδα :-\

Βασικα το νομισμα ειναι Αγγλικες λιρες και το μαγαζι βρισκεται στην Αγγλια. Τωρα για τα μεταφορικα νομιζω ειναι 20 ευρω για προιοντα κατω των 300 ευρω...Απο εκει και πανω ειναι ΤΣΑΜΠΑ ;D ;D ;D ο τσαμπας ζει!!

Ναι!!! Και εγω εχω Les Paul με Floyd Rose!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσέκαρε επίσης και τις συγκεκριμένες :

 

Michael Kelly Patriot Premium

 

Mahogany body

 

Mahogany neck

 

Ebony fretboard

 

Emg 81/85 pickups

 

Grover tuning machines

 

Αντιπροσωπεύονται στην Ελλάδα στην Θεμιστοκλέους στα Εξάρχεια . Όποτε σε πάει ο δρόμος πήγαινε για δοκιμή . Νομίζω γύρω στα 700 ευρώ κυμαίνονται και αν το ψάξεις σε άλλα thread του forum θα διαπιστώσεις οτί η συγκεκριμένη εταιρία αξίζει .

 

Καλή χρονιά!!!

 

Ρε φίλε διάβασες τον τίτλο πρίν μου δώσεις το χέρι <βοηθείας> ψάχνω μόνο για του zakk wylde...ευχαριστώ πάντως :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα το νομισμα ειναι Αγγλικες λιρες και το μαγαζι βρισκεται στην Αγγλια. Τωρα για τα μεταφορικα νομιζω ειναι 20 ευρω για προιοντα κατω των 300 ευρω...Απο εκει και πανω ειναι ΤΣΑΜΠΑ ;D ;D ;D ο τσαμπας ζει!!

 

χαχαχαχαχαχ.....ο τζάμπας ζεί!!!!!

καλοοοοο!!!!!!! :D

 

Απλά μωρέ δεν θέλω να ανακατευτώ με αγγλικές λίρες ξέρεις.....δεν είναι και γνωστό κατάστημα όπως ο Thomman ή το Musicstore.... :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα

 

1. Δεν ανακατευεσαι με Αγγλικες λιρες και σου γραφει και την τιμη σε ευρω κατω απο την τιμη σε λιρες. 718.20 € για την ακριβεια για την Zakk Wylde.

 

2. Το μαγαζι δεν ειναι και τοσο αγνωστο. Μπορεις να βαλεις στην αναζητηση "dv247.com" και να δεις σχολια απο καποιους που εχουν κανει αγορες.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου