Προς το περιεχόμενο

Van Halen performing Tattoo


bouzoukleri

Προτεινόμενες αναρτήσεις

«Ο Lee Roth μπορεί να μην ήταν η φωνάρα,...

Ήταν η φωνάρα. Και φεύγοντας από τους Van Hallen εξακολούθησε να κάνει εξαιρετικούς δίσκους, σ' αντίθεση με αυτούς.

1)Και μια και λεγαμε για τραγουδιστες σε αλλη μερια καλος ο Hagar...  

2)...ο Roth ας μην ξερει να τραγουδαει

3)Και τι τεραστιο ηχο ειχε παντα ο Alex περα απ το οτι ειναι πολυ καλος ντραμμερ.

4)Ο Eddie παλι οσο και να χει χασει σε παιξιμο ειναι τεραστιος.Ενας και μοναδικος.

5)Θα τανε καλα να χανε ακομη τον Anthony

1)Ποτέ δεν ήταν καλός, μόνο στους Montrose.

2) >:(

3) ;)

4) :)

5) :D

 

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 65
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Moderator

Ήταν η φωνάρα. Και φεύγοντας από τους Van Hallen εξακολούθησε να κάνει εξαιρετικούς δίσκους, σ' αντίθεση με αυτούς.

+ 1.000.000.000 και κάτι ψιλά!  ;D

Μπράβο ρε Apos!

Πέστα εσύ γιατί εγώ βαριέμαι να γράφω!!!! :P ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ήταν η φωνάρα. Και φεύγοντας από τους Van Hallen εξακολούθησε να κάνει εξαιρετικούς δίσκους, σ' αντίθεση με αυτούς.1)Ποτέ δεν ήταν καλός, μόνο στους Montrose.

2) >:(

3) ;)

4) :)

5) :D

 

 

Έλα βρε συ, αδικείς τους Hagar VH... To Right Now πχ ήταν τεράστιο κομμάτι, το human nature τρελό γκάζι- για να μην αναφέρω τα καταπληκτικά... κομμωτήρια  ;D επί Hagar ( when its love, love comes walking in etc)

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Terry, εμενα ακου, το κομματι και κυριως το clip ειναι για κλοτσιες. :P

Τα clips του LK που εχει ανεβασει κατα καιρους στο NOIZ ειναι απειρως καλυτερα, κι αυτο χωρις πλακα. Το τραγουδι αντε ενταξει τρωγεται, με την εννοια οτι δεν σε χαλαει να το ακουσεις σε καποιο μπαρακι, αλλα ως εκει.

Το clip πραγματικα ειναι ερασιτεχνικοτατο, τι λεμε τωρα, μιλαμε για Van Halen ή για την πιτσιρικόμπαντα της γειτονιας μας που τραβηξαν βιντεο μονοι τους?

4 ατομα πανω σε μια_και καλα_live σκηνη, ουτε 200 ευρω δεν μπορουσαν να δωσουν οι τσιπιδες να βαλουν 10 κομπαρσους απο κατω να "παιζουν" το κοινο?

Α-πα-ρα-δε-κτο!  ;D ;D

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο, απλό και λυτό βίντεο που σε παρακινεί να δώσεις βάση στη πολύ καλή του μουσική και όχι σε σκηνοθετικά τρικς & εφέ.  ;)

Όσον αφορά τον Eddie....Μανούλα μου :o Τι μακιγιάζ και τι μπότοξ έχει πέσει? Σε μία συνέντευξη που είχα δει το καλοκαίρι ήταν σαν τσαλακωμένη σακούλα σουπέρ-μάρκετ ;D

Η μουσική του τώρα....E! Van Halen δεν περίμενα κάτι λιγότερο (ίσως όμως περισσότερο), τέλειος ήχος, ρυθμικά, σόλο, φωνές, ο γιόκας στο μπάσο ;D = ένα πολλά υποσχόμενο για το άλμπουμ κομμάτι.

Άρα, περιμένουμε και τα υπόλοιπα και ίδωμεν.

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Τα clips του LK που εχει ανεβασει κατα καιρους στο NOIZ ειναι απειρως καλυτερα, κι αυτο χωρις πλακα.

Καλά αυτό είναι αλήθεια, αλλά εγώ είμαι εκτός συναγωνισμού!      :P :P ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Terry, εμενα ακου, το κομματι και κυριως το clip ειναι για κλοτσιες. :P

Τα clips του LK που εχει ανεβασει κατα καιρους στο NOIZ ειναι απειρως καλυτερα, κι αυτο χωρις πλακα. Το τραγουδι αντε ενταξει τρωγεται, με την εννοια οτι δεν σε χαλαει να το ακουσεις σε καποιο μπαρακι, αλλα ως εκει.

Το clip πραγματικα ειναι ερασιτεχνικοτατο, τι λεμε τωρα, μιλαμε για Van Halen ή για την πιτσιρικόμπαντα της γειτονιας μας που τραβηξαν βιντεο μονοι τους?

4 ατομα πανω σε μια_και καλα_live σκηνη, ουτε 200 ευρω δεν μπορουσαν να δωσουν οι τσιπιδες να βαλουν 10 κομπαρσους απο κατω να "παιζουν" το κοινο?

Α-πα-ρα-δε-κτο!  ;D ;D

 

Βρε μπας και το σκηνοθέτησε ο... Χάρης;  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D (πλάκα κάνω είναι ο καλύτερος)  ;)

 

Τέλος πάντων, θα το δω έτσι από περιέργεια όταν γυρίσω.

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα βρε συ, αδικείς τους Hagar VH... To Right Now πχ ήταν τεράστιο κομμάτι, το human nature τρελό γκάζι- για να μην αναφέρω τα καταπληκτικά... κομμωτήρια  ;D επί Hagar ( when its love, love comes walking in etc)

Πες τα Terry!Oι κυριοι ειναι ειδωλολατρες.Mε μιση οκταβα τραγουδιστης.Δεν εχω τραγουδησει ποτε ΕΓΩ και ξερω. ;D ;D

Δικιο εχει ο Λακης.Του Gallagher θα γινει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Δικιο εχει ο Λακης.Του Gallagher θα γινει.

Ρε σε καμία ώρα είπαμε. Μην το αρχίζεις από τώρα, δεν είμαι έτοιμος ακόμα!  :P ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα soft spot για τους VH και ειδικά για τον Eddie. Ό,τι και μαλακία να κάνει δεν μπορώ να του κρατήσω κακία.

 

Για τον David πιπέρι στο στόμα. Είναι καταπληκτικός ροκάνθρωπος, το πλήρες πακέτο. Και ας αφήσουμε στην άκρη διάφορες κακίες σαν αυτές που έλεγε ένας φίλος μου ("μπαλαρίνα" κλπ  :P)

 

Να ρωτήσω, ο μπούλης που παίζει μπάσσο είναι ο γιος του Eddie έτσι;

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου