Προς το περιεχόμενο

Van Halen performing Tattoo


bouzoukleri

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και για μένα το κομμάτι αυτό είναι σαν κάτι άσχετα κομμάτια που έβαζαν στους παλιούς καλούς δίσκους για γέμισμα. Ανέμπνευστο. Μέχρι και ο DLR με τραγιάσκα δίνει το κλίμα...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 65
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Moderator

Το λοιπόν, χάρις στον αγαπητό Waterfall-K απέκτησα ιδίαν οπτική επί του ζητήματος (thanx bro)  ;)

 

Το βίδεο είναι τόσο χύμα που δεν αντέχει σε κριτική (ελπίζω ότι είναι επί τούτου- και καλά τέλος πάντων... άποψη)

 

Το κομμάτι είναι στα όρια του συμπαθητικού- ο Roth είναι αξιοπρεπέστατος σε αυτό που κάνει και ο Eddie σταθερή αξία (ομοίως και το αδερφάκι του)  :D

 

Ο μικρός είναι όντως... μπούλης  ;D (όπως ορθώς τον χαρακτήρισε ο Βασίλης) και αναρωτιέμαι:

 

Η μανούλα του ήταν μια πολύ (ως και πάρα πολύ good looking κυρία) αν θυμάμαι καλά... Αυτό πως βγήκε έτσι  ::)

 

ΥΓ: Νέστορα εσύ που είσαι ειδικός στις... συζύγους των rock star, ο Eddie με ποια (ε, χμμ... θεά) ήταν παντρεμένος; Πρέπει να ήταν γνωστή (και νομίζω ότι είναι η μητέρα του... μπούλη)

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

ο Eddie με ποια (ε, χμμ... θεά) ήταν παντρεμένος; Πρέπει να ήταν γνωστή (και νομίζω ότι είναι η μητέρα του... μπούλη)

Valerie Bertinelli  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Valerie Bertinelli  :P

 

Ναι σωστός... Τώρα έχει σιτέψει και αυτή, αλλά στα 80's που την γνώρισε ήταν κλασικό δείγμα good looking «εϊτίλας»  ;D ;D ;D

valerie_bertinelli_photo_13.jpg.4b586ba53aec350abfb2eb78f0f97f78.jpg

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mόνο ο Ringo, ο Rod, και κάποιοι (λίγοι) άλλοι είχαν γούστο στις γυναίκες. Οι περισσότεροι ρώταγαν αν το mahoganny είναι καλό για metal ;D

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

+800 :P

 

Για να πω και εγώ την αλήθεια και εγώ αλλιώς την θυμώνουν  ::) Κάπως ποιο... πως να το πω τώρα... Ας πούμε σαν την Κοζανίτισσα καλλονή που θα παρακολουθήσουμε στο κλιπ του Λάκη  ;D ;D ;D

 

Τώρα που την ξανά είδα ε... χμμμ...   

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου