Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με ενισχυτή… ποιόν να επιλέξω αντί αυτού?


renata5

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

με βλέπω να καταλήγω στο mustag I για τα φοιτητικά μου δεδομένα!! απλά νομίζω είναι πιο πρακτικός τελικά...

 

+1000

 

Μια χαρά θα σε βγάλει ο Mustang I και θα μπορείς να ηχογραφείς ευκολά και στο PC σου

και κοστίζει ακριβώς τα ιδια λεφτά με τον Vypyr 15 οπότε δεν θα χρειαστεί να μπλέξεις άλλο με το thomann.

 

ΥΓ1. Μην μπλέκεις με λαμπάτους απο τώρα, δεν είναι πανάκεια ο λαμπάτος για να βγαλεις καλό ήχο και δεν χρειάζεσαι φαντάζομαι τόσο καλό ήχο (καλύτερο από τον αξιοπρεπέστατο ήχο του mustang)  για practice στο φοιτητικό σου διαμέρισμα.

 

ΥΓ2. Το Ρέθυμνο τα σπάει! Ειδικά τωρα που ερχονται και οι απόκριες!

Cigarettes and Whiskey ... call my shaking hand

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ εγώ αυτό σκέφτομαι!! Και στο κάτω κάτω, πιο μετά αν θέλω κάτι άλλο θα τον πουλήσω!!! αλλά πιο μετά!!! Τώρα νομίζω είναι πιο πρακτικός ο fender!!!

Οοοο ναι!!! τ σπάει πράγματι το Ρέθυμνο!!!;) βασικά όπου και να είσαι, μια χάρα είναι!!καλή παρέα να χεις μόνο και όλα καλά!!! ;)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως κάτοχος Fender Mustang ii έχω να πω τα καλύτερα απίστευτα καθαρά και το Metal 2000 preset όλα τα λεφτά!Επίσης μπορείς να βρεις ένα σωρό έτοιμα presets μέσω του ιντερνετ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως κάτοχος Fender Mustang ii έχω να πω τα καλύτερα απίστευτα καθαρά και το Metal 2000 preset όλα τα λεφτά!Επίσης μπορείς να βρεις ένα σωρό έτοιμα presets μέσω του ιντερνετ

 

Αχ τέλεια λοιπόν!!! Εκεί καταλήγω χαλαρά!!! συζητούσα με ένα παιδί και μου λέει ότι ίσως δεν είναι και πολύ μεταλ.… ισχύει???

 

 

Συγνώμη κιόλας αλλά όταν λες preset τι εννοείς ακριβώς???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοίτα κι αυτές εδώ τις 6 πρώτες επιλογές...

 

http://www.thomann.de/gr/search.html?gf=multieffects_for_guitars&bf=vox&oa=pra

 

για σούπερ φορητότητα και διακριτικότητα...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοίτα κι αυτές εδώ τις 6 πρώτες επιλογές...

 

http://www.thomann.de/gr/search.html?gf=multieffects_for_guitars&bf=vox&oa=pra

 

για σούπερ φορητότητα και διακριτικότητα...

 

 

 

Πόση άγνοια παίζει να έχω!!! δεν ξέρω καν τι είναι τα πρώτα 6!!! :O

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα τα amplug δν χρησιμοποιουντε μονο με ακουστικα? Μου ειχε δανεισει ενας φιλος το amplug bass. Πολυ καλη ποιοτητα ηχου για κατι τοσο μικρο ειναι η αληθεια! Αλλα λιγο περιοριστικο αμα δν εχεις αρκετα καλα ακουστικα...

My spirit sighs in peace - Opeth

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου