Προς το περιεχόμενο

Χρηστος Ανεστοπουλος Group


marooned

Προτεινόμενες αναρτήσεις

sotir

μην το πας μακρια - μια προσπαθεια ειναι

 

τον μπασιστα τον ξερω - και γαμω τους μουσικους

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sotir

Λεμε το ιδιο πραγμα με διαφορετικά λόγια, φυσικά και κουρντιζονται με το μεσα έξω του επιστομιου αλλα σε πόσες οκτάβες παίζουν σωστα? σε δυο αν εισαι τυχερός  ,τα υπόλοιπα με το στόμα και το αφτί.

Στο θεμα μας τώρα, μοιάζει λιγο με ουαν μαν σόου  αλλα τα παιδια αυτά εκτίθενται με τη καλή έννοια , ενω εμεις κανουμε κριτική ¨εκ του ασφαλούς¨.

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sotir

μην το πας μακρια - μια προσπαθεια ειναι

 

τον μπασιστα τον ξερω - και γ*** τους μουσικους

 

Χρηστο δεν κατηγορησα κανεναν μουσικο. Απλα δεν μου αρεσε καθολου αυτο που ειδα, και μου φανηκε και παρα πολυ κακογουστο (μια απ ολες τις κακογουστιες βλεπε πενταλια πανω στην καρεκλα  ;D, και να σου πω και αλλες 50).

Ουτε μακρυα το πηγα. Απλα ειπα αυτο που ενοιωσα ρε ....τι να κανα  ;D

 

Στο θεμα μας τώρα, μοιάζει λιγο με ουαν μαν σόου  αλλα τα παιδια αυτά εκτίθενται με τη καλή έννοια , ενω εμεις κανουμε κριτική ¨εκ του ασφαλούς¨.

 

Φιλε nasokosm, απλα ειπα τη γνωμη μου, και ξερεις κατι??!!

Το αν εκτιθεται καποιος δεν τον αναγκασε κανενας να εκτεθει. Θελει και εκτιθεται.

Οταν τωρα θελεις και εκτιθεσαι, παντα να ξερεις οτι θα παρεις και την αναλογη κριτικη απο το κοινο που εκτιθεσαι. Δεν ειν κακο αυτο, αλλα και το ζητουμενο.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρηστο δεν κατηγορησα κανεναν μουσικο. Απλα δεν μου αρεσε καθολου αυτο που ειδα, και μου φανηκε και παρα πολυ κακογουστο (μια απ ολες τις κακογουστιες βλεπε πενταλια πανω στην καρεκλα  ;D, και να σου πω και αλλες 50).

Ουτε μακρυα το πηγα. Απλα ειπα αυτο που ενοιωσα ρε ....τι να κανα  ;D

φυσικα και καλα εκανες και ειπες την γνωμη σου - απλως αυτο που λεω εγω ειναι οτι π.χ. οντως να ειναι κακογουστια οντως μπορει να ειναι οτι ειναι αλλα αυτο που βλεπεις το κρινεις σαν επαγγελματιας που εισαι ενω θα επρεπε ισως να το δεις απο την οπτικη γωνια του......"τωρα ξεκιναω κατι καινουργιο και εχει περιθωρια βελτιωσης" nothing more nothing less  ;)

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η καρέκλα γ*μ*ει έχω να πω.. και ναι είναι ένα πολύ όμορφο ξεκίνημα για την μπάντα, υπάρχουν καταπληκτικά σημεία στα βίντεο, πολύ όμορφα παιξίματα και θέματα..

 

καλή συνέχεια εύχομαι :)

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου