Προς το περιεχόμενο

Aged whige knobs


Aggelos22i

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό είναι φλούδα ελιάς Smiley Άμα ήταν υπέροχες, θα τις βλέπαμε στη παραγωγή Cool

και αυτο φλουδα ειναι, και σιγουρα οχι παραγωγης  ;D . εχω τραπεζαρια απο ριζα ελιας, τα νερα της δεν παιζονται. εχουν φτιαχτει και μπουζουκια απο ελια. δεν ειναι το καταληλοτερο ξυλο αλλα ειναι πανεμορφο το ρημαδι.

1460680326_5.jpg.71a8765ed5db90c91ddc94ec4b2d745a.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 39
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Βέβαια εφόσον στην ηλεκτρική δεν παίζουν ρόλο τα ξύλα...

Παίζει όμως ρόλο η ευκολία επεξεργασίας και η παράδοση. Εάν ο Leo είχε ελιές στο χωράφι του...θα λέγαμε άλλα τώρα.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...κάνουν κιθάρες από ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ξύλα...έχεις δεί πολλές κιθάρες από...ελιά?

(το ξερω δεν ειμαι τοοοοσο ασχετος)

αρα παιζει ρολο το ειδος ξυλου στον ηχο αφου τις κανουν απο συγκεκριμενα ξυλα,οπως λες και συ!πως γινεται ξυλα με διαφορετικη πυκνοτητα και ειδικο βαρος να εχουν τον ιδιο ηχο.

(ειναι τεραστια συζητηση και φυσικα εχει γινει εκατομυρια φορες δεν θα βγαλουμε ακρη ποτε....)

Παίζει όμως ρόλο η ευκολία επεξεργασίας και η παράδοση.

αυτο μαλιστα .αλλα και παλι.........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(το ξερω δεν ειμαι τοοοοσο ασχετος)

πως γινεται ξυλα με διαφορετικη πυκνοτητα και ειδικο βαρος να εχουν τον ιδιο ηχο.

εάν καταφέρεις να πείσεις τον εαυτό σου (και το γιατρό...) ότι ακούς το ίδιο κάθε στιγμή της ημέρας...γίνεται ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εάν καταφέρεις να πείσεις τον εαυτό σου (και το γιατρό...) ότι ακούς το ίδιο κάθε στιγμή της ημέρας...γίνεται 

ναι βρε αγορι μου ,κανεις δεν ειπε οτι ακουω το ιδιο αυτο εννοειται...(μονο ο Τσακ τα κανει αυτα) :)

μιλαω για διαφορες ηχητικα μεγαλες δεν λεω για ψιλοπραγματα που δεν τα πιανει το αυτι τις περισσοτερες φορες...

και αν θες ακομα και για τα ιδια δακτυλα ,αλλο τονο μπορει να βγαλεις εσυ με τα δικα σου και αλλο εγω ,στην ιδια κιθαρα.

(δεν πιστευω να τα παιρνεις  >:(,κουβεντα κανουμε) :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια cool ! θυμαμαι ενα ποστ που ειχε γινει και καποιος ειχε βαλει ενα βιντεακι απο το youtube που καποιος ειχε βαλει μαγνητες ταστιερα και ηλεκτρικα σε μια σανιδα οικοδομης απο αυτες που καλουπωνεις ξερετε... και επαιζε μια χαρα  8) (μιλαμε παντα για ηλεκτρικη) σε κλασικη-ακουστικη ισως παιζουν ρολο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχε βαλει μαγνητες ταστιερα και ηλεκτρικα σε μια σανιδα οικοδομης απο αυτες που καλουπωνεις ξερετε

 

πολυτελειες  ;D

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου